Главная Страница  »   Все форумы  »   Общество  »   Миколаїв виграв конкурс на проведення Дня Європи-2011
 • Миколаїв виграв конкурс на проведення Дня Європи-2011

  раздел:   Общество » 

    3014      2      15 марта 2011 19:00

 • Оценки 00
  Написала автор темы:      Таисия Сергеевна
  11 марта 2011 20:31
  Миколаїв став переможцем відкритого конкурсу серед міст України на спільну організацію та проведення Дня Європи у 2011 році.

  Про це повідомили УНІАН у відділі преси та інформації Представництва ЄС в Україні.

  За попередніми даними, святкування Дня Європи у Миколаєві відбудеться 14 травня. Для цього спільно з місцевими органами влади, громадськими організаціями та навчальними закладами опрацьовується детальний план заходів до Дня Європи.

  Загалом у конкурсі на святкування Дня Європи взяли участь 29 міст України. Оцінювання проектів здійснювали чотири європейські експерти незалежно один від одного.

  Друге та третє місця посіли Суми та Лубни, до яких під час святкування днів Європи завітають посли держав ЄС.

  Питання, що це буде для нашого міста? Як це буде проходити?
  Дякую за відповідь.
 • Оценки 00
  Написал:      Администратор
  15 марта 2011 19:00
  Миколаївським німецьким культурним Центром зустрічей обласного товариства німців України «Відергебурт» спільно з обласною та міською владою в серпні 2010 року була подана заявка на проведення свята «Дня Європи» в 2011 році в м. Миколаєві. Заявка була підтримана всіма ВУЗами міста, Миколаївською обласною радою національних товариств. Місто Миколаїв став переможцем конкурсу серед міст України по спільній організації та проведенню Дня Європи у 2011 році. Перемога стала можливою завдяки найбільш повній, грамотно підготовленій та цікавій заявці, а також злагодженим діям міської й обласної влади. Саме у нашому місті спільно з Представництвом ЄС та іншими посольствами країн - членів ЄС буде організовано святкування Дня Європи, попередня дата проведення - 14 травня 2011 року.

  У Представництво було направлено всього 29 заявок з різних міст України: від великих обласних центрів до міст регіонального значення. Процес оцінювання заявок був дійсно складним, високою була конкуренція. Оцінювання та відбір заявок здійснювався чотирма особами, незалежно один від одного. Кінцеве рішення і вибір був зроблений послами країн ЄС на зустрічі 24 лютого 2011 року.

  Друге місце у конкурсі зайняли заявки від двох міст: м. Суми та м. Лубни, Полтавської області. В ці міста в кінці травня буде організовано робочий візит Посла ЄС и послів країн ЄС.

  «День Європи 2011» в Миколаєві фінансується Представництвом Європейського союзу в Україні в розмірі 30 000 євро.

  14 травня цього року на центральній площі Миколаєва буде організований «європейське наметове містечко», де кожен з наметів буде представляти одну з країн-членів ЄС. Також очікується прибуття в наше місто більшості послів країн ЄС в Україні, представників міжнародних організацій. Традиційно для цього свята, посли європейських держав зустрінуться зі студентами місцевих вузів і спільно з керівництвом міста і області урочисто відкриють свято Дня Європи. У наметах «європейського містечка» мешканці міста зможуть познайомитися з географією, культурою, історією європейських міст і країн, а також скуштувати страви європейської кухні. Миколаївці зможуть також відвідати павільйон мовних шкіл і школу європейських танців, взяти участь у публічних дебатах з послами країн ЄС на тему українсько-європейського співробітництва. Святкові заходи завершаться вечірнім концертом за участю зірок естради.

  План мероприятий на сайте горсовета

1