Главная Страница  »   Все форумы  »   Юридические консультации  »   Закриття Миколаївської філії "Експобанк"
 • Оценки 00
  Написал автор темы:      Гость
  25 Август 2011 20:24

  До Вас звертаються працівники Миколаївської філії АТ «КБ «Експобанк».       

       У Миколаївській  філії повним ходом  ведуться роботи з її ліквідації. В наказі про ліквідацію філії зазначено, що 31 серпня 2011 р. – останній робочий день філії. Але досі  залишається відкритим  питання законного звільнення працівників філії і  відшкодування їм частини заробітної плати, незаконно відібраної  в лютому 2009 року. Нам запропонували два варіанти звільнення: за власним бажанням або за згодою сторін. При цьому не було дотримано норми ст. 492  КЗпП України про попередження працівників у разі ліквідації або реорганізації підприємства. Головним банком у лютому 2009 р. вже було здійснене порушення трудового законодавства по відношенню до працівників філії: без попередження співробітникам знизили посадові оклади.

        На всі наші запитання директор Миколаївської філії АТ «КБ «Експобанк» Слабун В.В. відповідає, що він нічого не вирішує, що всі питання  ми повинні задавати Головному банку. Більше того, на працівників здійснюється психологічний тиск, який має на меті схилити їх до написання заяв про звільнення.  

      Не бажаючи миритися із таким перебігом подій, ми  тричі надсилали  відкриті листи Голові правління АТ «КБ «Експобанк»                                                                              Гетьманенко Ю.І.  засобами електронної пошти. Ці листи ми також  надіслали до   юридичного  управління,  до  відділу кадрів  та особисто  Іванічкіну О.В., який є відповідальною особою із закриття Миколаївської філії.  На жоден лист ми   так і не отримали ніякої відповіді.

     Можливо, за Вашого сприяння ми зможемо отримати відповіді на питання, що нас  непокоять:

   1. З якої причини нас  звільняють не за скороченням штату у зв`язку із  

       закриттям  Миколаївської філії АТ «КБ «Експобанк», а чекають наших 

       заяв на звільнення?

   2. Як  буде вирішене питання  щодо повернення працівникам філії незаконно  

       відібраної частини   заробітної плати із лютого 2009 р. по сьогоднішній  

       день?

           Що нам робити 1 -го вересня?  

   

                                              Працівники        Миколаївської філії АТ «КБ «Експобанк»


1