Система общественных сигналовСегодня: 11 декабря 2023 сайт посетили: 22 жителей города Николаева

Главная Страница  >   Новости  >   Факты  >   Дозвіл виконкому на розміщення об’єктів торгівлі та послуг більше не потрібен!

Дозвіл виконкому на розміщення об’єктів торгівлі та послуг більше не потрібен!
Добавлено: 22 июля 2011Дозвіл виконкому на розміщення об’єктів торгівлі та послуг більше не потрібен! До уваги підприємців міста!

Дозвіл виконкому на розміщення об’єктів торгівлі та послуг більше не потрібен!

 

Відповідне рішення «Про організацію розміщення та роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Миколаєва» 07.07.11 прийняла Миколаївська міська рада, яким відмінила необхідність отримання підприємцями дозволу на розміщення на території об’єктів благоустрою будівель і споруд соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення (сфери послуг, відпочинку, розваг, спорту, виробництва, нестаціонарних об’єктів сфери послуг).

Таким чином суб’єкти господарювання, що здійснюють діяльність в стаціонарних об’єктах та мають усі передбачені законом погодження (СЕС, МНС тощо) більше не повинні звертатись до виконкому за вказаним дозволом.

Додатково інформуємо, що, з метою забезпечення дотримання об’єктами торгівлі та послуг права громадян на тишу, рішенням Миколаївської міської ради введено декларування підприємцями режиму роботи їх господарських об’єктів. Декларація заповнюється суб’єктом господарювання під його особисту відповідальність, надається державному адміністратору в Миколаївському міському Єдиному дозвільному центрі, у момент звернення реєструється та повертається суб’єкту господарювання.

Зареєстрована декларація є документом, що дає право підприємцю у зазначений ним режим роботи здійснювати господарську діяльність.

Крім того, суб’єкти господарювання можуть подати декларацію замовним листом або за допомогою електронної пошти на адресу deklaracia.edc@gmail.com (у разі надсилання електронною поштою суб’єкт господарювання звертається до дозвільного центру, де на його вимогу надіслана декларація роздруковується, реєструється, один екземпляр повертається суб’єкту господарювання).

Зразок декларації надаємо в електронному вигляді
та просимо суб’єктів господарювання не зволікати з декларуванням режиму роботи об’єктів.

Зарегистрироваться

Комментарии