• Распечатать

  1725. Помощь в спорте!

  Прочитали 914 | Комментариев 2

 • Автор: Шейник
  Дата: 14 Декабрь 2012
  Район: Заводской - Лески
  Адрес: Крылова46а кв.70 (смотрите на карте)

  Здравствуйте! меня зовут Валерий, я инвалид 1-ой группы с детства!Нужна ваша помощь!!! Сейчас развивается новы параолимпийский вид спорта, БОЧЧА! Я хочу ним заниматься и развивать в городе Николаеве! Но проблема в том что комплект мячей для игры, стоит дорого, а конкретно 600$ ! С моей пенсией я не могу купить их! Вы не могли бы нам помочь и купить нам этот набор мячей для БОЧЧИ! мой контактный тел. 0638238788.

 • Автор: Микола Леонідович Роздобудько 13 Февраль 2013

  На доручення міського голови на Ваше звернення щодо розвитку нового параолімпійського виду спорту бочча, яке надійшло на сайт міського голови, повідомляю наступне.
  Для осіб з обмеженими фізичними можливостями для занять фізичною культурою та спортом в місті Миколаєві працює спортивний клуб інвалідів «Вікторія» та обласний центр інвалідного спорту «Інваспорт».
  Вид спорту бочча розвивається у спортивному клубі інвалідів «Вікторія», в минулому році проводилися змагання з даного виду спорту.
  З міського бюджету щорічно надається фінансова підтримка фізкультурно-оздоровчому клубу для інвалідів «Вікторія». У 2012 році витрачено 230,2 тис. грн. (витрати на нарахування та виплату заробітної плати, на оплату комунальних послуг, на проведення змагань). У 2013 році на ці цілі передбачено 245,5 тис. грн.
  На даний час надати допомогу ФОКу «Вікторія» на придбання інвентарю для гри бочча немає можливості.

1