Главная Страница   >  Заяви о проблеме в городе!   >  Городское хозяйство   >  Коммунальные предприятия   >  2334. Адміністрація Заводського району вмикає дурня щодо ДП "Корунд-Х"
 • Распечатать

  2334. Адміністрація Заводського району вмикає дурня щодо ДП "Корунд-Х"

  Прочитали 935 | Комментариев 3

 • Автор: О.Є.
  Дата: 15 Август 2013
  Район: Заводской - Лески
  Адрес: вул. Крилова (смотрите на карте)

  Наводжу текст своєї заяви до Адміністрації Заводського району від 02.08.13 з приводу порушень ДП "Корунд-Х" "Правил благоустрою у м. Миколаєві", а саме забруднення території рідкими побутовими відходами.

  ______________________________________________________

  Голові Адміністрації  Заводського району
  Женжерусі О.Ж.


  Заява

  ВДРУГЕ звертаю вашу увагу на невиконання ДП «Корунд-Х», підприємства з вивезення побутових відходів, вимог «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, запезпечення чистоти і порядку в місті Миколаїв». Згідно «Правил»

  3.11. З метою забезпечення чистоти та порядку в місті, належного утримання зелених насаджень забороняється:

  - рух забруднених і несправних машин, а також перевезення сміття, сипучих і рідких матеріалів без вживання заходів укриття, що запобігають забрудненню території міста;

  Проте, як видно зі світлин та відео (додаток 1), за той час, що сміттєвоз ДП «Корунд-Х» з державним номером «ВЕ 2671 ВВ»  випорожнює контейнер, с задньої частини кузова машини на асфальт виливаються рідкі відходи, забруднюючи прибудинкову територію. Залишаючись на асфальті та випаровуючись у повітря рідкі відходи тхнуть гниллю та забруднюють прибудинкову територію, що суттєво погіршує санітарні умови на ній.

  Таким чином експлуатаційний стан сміттєвоза з державним номером «ВЕ 2671 ВВ»  не задовольняє вимогам «Правил», а машина вважається несправною, тому її рух забороняється задля запобігання забрудненню території міста.

  23.10.12 Адміністрацією Заводського району мені була направлена копія листа до  ДП «Корунд-Х» у якому керівництву підприємства доручається вжити заходів реагування щодо моєї попередньої заяви та міститься прохання повідомити Адміністрацію про результати розгляду звернення (додаток 2). Відтоді минуло 9 місяців. Я досі не отримав відповіді ані від Адміністрації району, ані від Юлевича О.М. про результати розгляду моєї заяви. Моя теперішня заява підтверджує, що жодних заходів реагування Юлевичем О.М. вжито не було, адже той самий дірявий сміттєвоз з державним номером «ВЕ 2671 ВВ»  продовжує забруднювати прибудинкову територію.

  Відтак, керуючись ст. 1, 19 ЗУ «Про звернення громадян», ст. 3, 14 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», п. 3.11 «Правил», пп. 2), 5) ч.2 ст.10 ЗУ «Про благоустрій населенних пунктів» прошу

  1. Скласти відносно ДП «Корунд-Х» протокол про порушення 22.07.13 та 29.07.13 вимог «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, запезпечення чистоти і порядку в місті Миколаїв» та передати адміністративні матеріяли до адміністративної комісії району.

  2. Заборонити ДП «Корунд-Х» використовувати сміттєвоз «ВЕ 2671 ВВ»  для перевезення ТПВ.

  3. Письмово поінформувати мене про результати розгляду цього звернення, прийняті рішення та вжиті заходи.

  4. Надати у моє розпорядження копії протоколу та листа-заборони згідно пп.1 та 2


  Додатки:

  1.  Диск СD-R з 6 наступними файлами

  Корунд ВЕ 2671 ВВ-1 (22.07.13).jpg
  Корунд ВЕ 2671 ВВ-2 (29.07.13)-1.jpg
  Корунд ВЕ 2671 ВВ-2 (29.07.13)-2.jpg
  Корунд ВЕ 2671 ВВ-2 (29.07.13)-3.jpg
  Корунд ВЕ 2671 ВВ-1 (22.07.13).wmv
  Корунд ВЕ 2671 ВВ-2 (29.07.13).wmv

  2. Копія листа Адміністрації району до ДП «Корунд-Х» від 23.10.12 (1 арк)

  _______________________________________________________

  Згідно "Правил благоустрою в м. Миколаєві"

  Відповідно до ст. 42 Закону України “Про благоустрій населених пунктів” порушенням цих  Правил вважається:

  12.2. Вчинення дій, що завдають шкоди об’єктам благоустрою міста, санітарному стану, навколишньому природному середовищу та громадському порядку:

  - засмічення, забруднення приміщень та місць загального користування сміттям, недопалками, недогризками, лушпинням, папером тощо;


  Нижче додано копію відповіді службовця Адміністрації Заводського району Щербини В.А., у якій він не дає відповіді на жодне з прохань заяви, фактично відмовляючись складати протокол про порушення ДП "Корунд-Х" вимог "Правил благосутрою м. Миколаїв" в частині заборони забруднення місця загального користування або реагувати у будь-який інший спосіб, та самоусуваючись від вирішення проблеми.
  Натомість йдеться про якісь тендери, що їх заява жодним чином не стосувалася, та щодо яких мене відфутболено до Департаменту ЖКГ.

  Згідно ЗУ "Про звернення громадян"

  Стаття 19.  Обов'язки  органів  державної   влади,  місцевого
                   самоврядування, підприємств, установ, організацій
                   незалежно від форм власності, об'єднань громадян,
                   засобів  масової  інформації,  їх  керівників  та
                   інших посадових осіб щодо розгляду заяв чи скарг

       Органи   державної   влади   і   місцевого    самоврядування,
  підприємства, установи, організації незалежно від форм  власності,
  об'єднання громадян, засоби масової інформації,  їх  керівники  та
  інші посадові особи в межах своїх повноважень зобов'язані:

  особисто організовувати  та  перевіряти стан розгляду заяв чи
  скарг  громадян,  вживати  заходів  до  усунення  причин,  що   їх
  породжують

  Як випливає з відповіді Щербини, жодного заходу до усунення причини, що породила мою заяву, вжито не було. Машина ДП "Корунд-Х" д.н. «ВЕ 2671 ВВ» як забруднювала так і забруднює прибудинкову триторію під час вивозу ТБО.

  У вкладеннях ви знайдете також відеофайли, на яких зафіксоване порушення, та світлини, що демонструють наслідки порушення.

  Прошу зобов'язати Адміністрацію Заводського району розглянути заяву належним чином та вжити заходів в межах компетенції, або розглянути заяву щодо порушення ДП "Корунд-Х" вимог "Правил благоустрою в м. Миколаєві" на рівні міськвиконкому.

 • Автор: Олексій 18 Август 2013

  Добрий день! Маю до Вас пропозицію щодо спільної праці у відновленні порядків у нашому місту. Прошу Вас звернутися до мене за адресою aleks.nikishin.mk@gmail.com. Маю вже певні ідеї та плани.

  З повагою
  Олексій!

 • Автор: Валентин Васильевич Гайдаржи 24 Сентябрь 2013

  На Ваше електронне звернення щодо протікання рідини із сміттєвозу ДП «Корунд-Х» при завантаженні твердих побутових відходів повідомляю наступне.
  Вивезення твердих побутових відходів за адресою: вул. Крилова, 48 здійснюється спеціалізованим транспортом-сміттєвозом КО-435 на базі ЗИЛ 43333362, державний номер ВЕ 26-71 ВВ.
  Робота сміттєвозу передбачає механізоване навантаження твердих побутових відходів із контейнерів ємністю 0,75м3, ущільнення, транспортування та механізоване вивантаження твердих побутових відходів.
  Рідкі відходи даними сміттєвозами не вивозяться.
  Конструкція сміттєзбірних контейнерів не передбачає захист від природних осадків. Враховуючи також морфологічний склад побутових відходів (харчові відходи складають близько 55% загальної маси), при ущільненні дійсно можливе протікання рідини.
  ДП «Корунд-Х» направлено доручення: спільно із житлово-експлуатаційним підприємством, яке обслуговує дану територію, вжити заходи щодо ліквідації даних явищ після завантаження твердих побутових відходів.

1