• Распечатать

  2358. Срач на Китобоев продолжается

  Прочитали 938 | Комментариев 3

 • Автор: LXNDR 26 Август 2013
 • Автор: Валентин Васильевич Гайдаржи 16 Сентябрь 2013

  На Ваше електронне звернення щодо неналежного санітарного стану біля контейнерних майданчиків за адресою: вул. Китобоїв, 2-а повідомляю наступне.
  За будинком № 2-а по вул. Китобоїв на кордоні проїзної частини розташовано 6 контейнерів для збору ТПВ для мешканців житлових будинків КЖЕП ММР «Зоря», КП «СКП Гуртожиток» та ЖКП ММР «Південь».
  Неодноразовими виходами на місце, у т.ч. 09.09.2013, із залученням фахівців департаменту ЖКГ ММР, ЖКП ММР «Південь», КЖЕП ММР «Зоря» та КП «СКП Гуртожиток» сміття біля контейнерів не зафіксовано, територія прибрана, знаходиться в задовільному стані, про що були складені відповідні акти. Підприємствами-перевізниками вивезення ТПВ проводиться щоденно, згідно із затвердженим графіком. Але короткострокові перебої з вивозом відходів дійсно мали місце з причини виходу із ладу спеціалізованого транспорту підприємства- перевізника ТОВ «Екопоінт – Миколаїв» та ТОВ «Обрій».
  Майданчики для контейнерів при наявності містобудівної можливості повинні бути віддалені від житлових будинків, дитячих установ, спортивних майданчиків, місць відпочинку населення на відстані не менше 20 метрів і не більше, як 100 метрів від житлових будинків. Дислокації сміттєзбірних контейнерів на території прибудинкових територій вирішуються безпосередньо підприємством за узгодженням СЕС Ленінського району та адміністрації Ленінського району Миколаївської міської ради, враховуючи технічні можливості підприємства-перевізника.

1