Главная Страница   >  Заяви о проблеме в городе!   >  Городское хозяйство   >  Коммунальные предприятия   >  2565. Не работает лифт за эксплуатацию которого все платят!
 • Распечатать

  2565. Не работает лифт за эксплуатацию которого все платят!

  Прочитали 908 | Комментариев 3

 • Автор: daryl
  Дата: 19 Октябрь 2013
  Район: Ленинский
  Адрес: Васляева, 51, 5-й подъезд (смотрите на карте)

  Вторую неделю не работает лифт по адресу: ул. Васляева, 51, 5-й подъезд. Диспетчерская служба "Николаевлифта" говорит, что сгорел двигатель (который был поменян в прошлом году с установлением специального реле против "сгорания"), дозвонившись в головной офис "Николаевлифт" оказалось, что им даже не переданы данные из диспетчерской службы о поломке лифта. Но мы живем не в Совдепе, за эксплуатацию лифта все жильцы исправно платят. Почему же мастера "Николаевлифта" не реагируют на заявление жильцов о поломке и немедленно не приступают к починке лифта?

 • Автор: Андрій Миколайович Палько 01 Ноябрь 2013

  На Ваше електронне звернення щодо ремонту ліфта у 5-у під’їзді житлового будинку № 51 по вул. Васляєва повідомляю наступне.
  Роботу ліфта 5-го під’їзду житлового будинку за вказаною адресою було призупинено у жовтні поточного року у зв’язку з виходом з ладу ліфтового обладнання (згорів силовий двигун).
  Також повідомляю, що роботи із заміни та ремонту основних вузлів ліфтового обладнання відносяться до робіт капітального характеру, вони не входять до тарифу.
  На жаль, враховуючи відсутність необхідних матеріалів та обмеженість доведених лімітів фінансування, оперативне проведення ремонтних робіт зазначеного ліфта не було виконано.
  З метою забезпечення мешканців будинку № 51 по вул. Васляєва належними житловими умовами, роботи з ремонту вищезазначеного ліфта внесено департаментом житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради до плану капітальних ремонтів та заплановано до виконання у рамках доведених лімітів фінансування.
  Про виконання ремонтно-відновлювальних робіт Вас буде проінформовано додатково.

 • Автор: daryl 13 Ноябрь 2013

  Всем спасибо, лифт работает!!!

1