• Автор: пенсионер
  Дата: 09 Октябрь 2013
  Район: Ленинский - ЮТЗ
  Адрес: Васляева,27,кв.35 (смотрите на карте)

  Наш дом-кооперативный(ЖСК "Родина").Несколько лет назад
  одну из квартир купил новый владелец.Он демонтировал 
  батареи отопления и все это время не оплачивал услуги
  Теплоэнерго.
        В этом году нас не подключают к теплоснабжению,требуют,
  чтобы этот человек за свой счет восстановил демонтированные коммуникации и уплатил долг.
         Получается,что жители,регулярно и своевременно
  оплачивающие все услуги ЖКХ,превратились в ЗАЛОЖНИКОВ.
          Помогите,пожалуйста!Объясните этим людям,что они
  действуют не законно,нагло и глупо.
           И еще:дом старый,живут в нем,в основном,пенсионеры,
  дисциплинированно оплачивающие все услуги;а этим людям
  приходится время от времени читать объявления-угрозы:за
  долги(не платят вовремя две-три квартиры)отключим то,перекроим это...
             В прошлом году на несколько недель отключили
  электроэнергию на лестничных площадках:несколько квартир имели задолженность по оплате за электроэнергию.
              Но при чем здесь все остальные?Восьмидесятитрехлетний ветеран с больными ногами с палкой-костылем в темноте поднимался на свой пятый этаж...
               Больно и противно видеть все это...
               Помогите!!!     Спасибо.

 • Автор: Валентин Васильевич Гайдаржи 25 Октябрь 2013

  На Ваше електронне звернення стосовно відсутності теплопостачання у житловому будинку № 27 по вул. Васляєва повідомляю наступне.
  Житловий будинок № 27 по вул. Васляєва збудовано за кошти членів житлово-будівельного кооперативу «Батьківщина», з моменту забудови не перебував і не перебуває у комунальній власності міста.
  Згідно із Законом України «Про кооперацію», кооператив - юридична особа, утворена фізичними та юридичними особами, які добровільно об'єдналися на основі членства для ведення спільної господарської та іншої діяльності з метою задоволення своїх економічних, соціальних та інших потреб на засадах самоврядування. Обслуговуючий кооператив - кооператив, який утворюється шляхом об'єднання фізичних та юридичних осіб для надання послуг переважно членам кооперативу, а також іншим особам з метою провадження їх господарської діяльності.
  Відповідно до ст.20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом. У житлово-будівельних кооперативах члени кооперативу сплачують членські внески. Членський внесок – грошовий неповоротний внесок, який періодично сплачується членом кооперативу для забезпечення поточної діяльності. Визначення розміру членських внесків належить до компетенції загальних зборів кооперативу.
  У разі несплати житлово-комунальних послуг членами кооперативу, правління має право звернутися до суду для стягнення боргу.
  Що стосується мешканця Вашого будинку, то Ленінським районним судом прийнято вже три рішення на користь кооперативу щодо виплати заборгованості мешканця квартири № 27.
  Рішення суду, відповідно до законодавства впроваджує виконавча служба.
  Враховуючи, що місцеві державні органи виконавчої влади не мають дієвих важелів впливу на органи юстиції, громадяни мають право оскаржувати у судових інстанціях бездіяльність виконавчої служби.
  Стосовно підключення теплопостачання у житловому будинку № 27 по вул.Васляєва повідомляю, що за інформацією ВАТ «Миколаївська ТЕЦ» подача тепла на даний будинок здійснена 16.10.2013.


1