• Распечатать

  2459. джип на тротуаре под подъездом №2!!!!

  Прочитали 654 | Комментариев 4

 • Автор: Дуся
  Дата: 23 Сентябрь 2013
  Район: Заводской
  Адрес: Террасная 5/50 (смотрите на карте)

  Действий с вашей стороны не видно но ответ вы дали таков "Автор: Валентин Васильевич Гайдаржи 12 Сентябрь 2013

  На Ваше електронне звернення стосовно паркування автотранспорту мешканкою першого поверху житлового будинку № 5 по вул. Терасній повідомляю наступне. 
  Дорожні знаки, які б забороняли рух автотранспорту по тротуарах та паркування автотранспорту, що обслуговує громадян чи належить громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства та установи, відсутні. Облаштування стоянок для тимчасового зберігання автотранспорту на вказаній території проектом забудови мікрорайону не передбачено.
  За інформацією наданою балансоутримувачем будинку ЖКП ММР «Бриз» з’ясовано, що дійсно мешканка квартири № 10 (Потьомкіна Л.І) здійснює паркування власної машини на асфальтовому покритті перед будинком, чим перешкоджає вільному пересуванню інших мешканців та перехожих. 

  З метою врегулювання вказаної ситуації, працівниками підприємства у присутності мешканців будинку та за Вашою участю проведено роз’яснювальну роботу з гр. Потьомкіною Л.І. по факту виявленого порушення та надано попередження щодо заборони паркування автотранспорту на даній території. 
  Джип как стоял, как ездил по пешеходу так и продолжает....Сделайте вашу работу видимой, асфальт рушится!!!!

 • Автор: Helga 24 Сентябрь 2013

  У нас во дворе,вот такому же джипу ,который так же стоял ,кинули кирпич с 5ил 4 этажа,слез то было))))  А водителю урок на всю жизнь,я надеюсь.

 • Автор: Олексій Р.А 26 Сентябрь 2013

  не бачу проблеми взагалі! перш чим скаржитись кудись і комусь - почніть все з себе, я цеглину не рекомендував би, а от почати зі спущених 4х коліс - запросто. а потім - якщо не дойде- продовжувати інше. Робіть щось самі . а не чекайте що зроблять за Вас!

 • Автор: Олександр Олександрович Кондратьєв 02 Октябрь 2013

  Шановна Маріє, інформація, яка вказана у Вашому електронному зверненні від 23 вересня 2013 року стосовно паркування автомобіля (державний номер ВЕ 88-33 АН) під вікнами Вашої квартири, направлена до Миколаївського міського управління внутрішніх справ для вжиття відповідних заходів реагування.

1