• Распечатать

  2561. Істерична касир автобусу "ВЕ 7775 АА"

  Прочитали 751 | Комментариев 2

 • Автор: О.Є.
  Дата: 18 Октябрь 2013
  Район: Ленинский
  Адрес: вул. Васляєва (смотрите на карте)

  18 жовтня приблизно о 18:10, піднявшись біля зупинки "вул. Васляєва", що на пр. Миру, в автобус маршруту №21 д.н. "ВЕ 7775 АА", який в порушення ПДР зупинився на пішоходному переході, а не на зупинці, я сплатив за проїзд 10 гривень, проте касир мовчки не дала мені решту, а продовжувала приймати оплату від пасажирів, що заходили після мене.

  Коли я попросив решту, вона запропонувала мені пройти в салон та отримати решту пізніше. Мене це не влаштовувало, тому я повторив моє прохання, на що вона простягнула мені мою десятигривневу купюру, запропонувавши вийти з автобусу, з чим я звичайно не погодився та наполягав на отриманні решти на місці.

  Замість того, аби просто дати мені мою решту, у відповідь касир почала істерично волати на мене, публічно принижуючи мою людську гідність, обурюючись моїм законним проханням отримати решту після оплати проїзду, бо їй чомусь не хотілося давати її відразу. Решту я отримав лише після того, як вона зібрала оплату з інших пасажирів та заспокоїлася.

  Оскільки я зайшов до маршрутого автобусу та сплатив вартість проїзду в порядку черги, я маю право отримати обслуговування також в порядку черги. Але касир відмовила мені в обслуговуванні, намагалася позбутися моєї присутності в салоні, повертаючи мені сплачені кошти, та зрештою принизила мою гідність, нагримавши на мене.

  Вочевидь ця особа з перекачаними губами не має ніякого уявлення про стандарти обслуговування громадян, культуру спілкування зі споживачами та схильна до самоуправства.

  Тому прошу встановити особу касира, провести виховну бесіду з нею та керівництвом фірми-перевізника, що обслуговує маршрут №21, яке для роботи з людьми працевлаштовує емоційно неврівноважених та невихованих осіб.

  Крім того існує імовірність, що вона взагалі не працевлаштована на маршруті, і допомагала водієві виконувати обов'язки касира нелегально. В цьому випадку на розмову заслуговує водій.

 • Автор: Роман Олександрович Васюков 12 Ноябрь 2013

  На Ваше електронне звернення повідомляю, що управлінням транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради проведено службове розслідування, за результатами якого встановлено, що автобус з д/н ВЕ 77-75 АА не здійснює та ніколи не здійснював пасажирські перевезення на міському автобусному маршруті загального користування № 21.
  У разі надання автором звернення до управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради уточненого державного номеру автобуса, Ваше звернення буде розглянуто додатково.
  Управлінням транспортного комплексу, звязку та телекомунікацій Миколаївської міської ради спільно з керівництвом підприємства-перевізника ПП «Авто Віола плюс» проведено загальні збори водійського складу міського автобусного маршруту загального користування № 21, на яких додатково доведено вимоги чинного законодавства, діючого на автомобільному транспорті.
  З метою забезпечення безпеки дорожнього руху та безпеки громадян управлінням транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради до державної автоінспекції м.Миколаєва направлено лист щодо посилення контролю за дотриманням водіями транспортних засобів, задіяних для перевезення пасажирів, вимог правил дорожнього руху.

1