Главная Страница   >  Заяви о проблеме в городе!   >  Образование и культура   >  2303. Пам'ятник Ульянову-Леніну на вул. Адміральска
 • Распечатать

  2303. Пам'ятник Ульянову-Леніну на вул. Адміральска

  Прочитали 575 | Комментариев 2

 • Автор: Ірина Анатоліївна Бондаренко 22 Август 2013

  На Ваше електронне звернення «Пам’ятник Ульянову – Леніну на вул. Адміральська» повідомляю наступне.
  Пам’ятник В.І.Леніну споруджений в 1957 році. Авторами пам’ятника є скульптор Ш.М.Мікотадзе і архітектори О.П.Семенов, О.К.Марчинський та І.І.Пейсахіс.
  Рішенням Миколаївського облвиконкому від 02.07.1971 № 357 пам’ятник внесений до Державного списку пам'яток монументального мистецтва місцевого значення. На сьогодні, відповідно до п. 4 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про охорону культурної спадщини» (від 16.12.2004 №2245-IV), даний пам’ятник до вирішення питання про його включення (невключення) до Державного реєстру пам'яток нерухомої культурної спадщини вважається пам’яткою місцевого значення. З огляду на це на вказаний пам’ятник зараз розповсюджується дія Закону України «Про охорону культурної спадщини».
  Пам’ятник є власністю територіальної громади міста та перебуває на балансі департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

1