Главная Страница   >  Заяви о проблеме в городе!   >  Социальная сфера   >  Семья   >  1184. Может подумаем о детях?
 • Распечатать

  1184. Может подумаем о детях?

  Прочитали 878 | Комментариев 2

 • Автор: Олександр Анатолійович Нефьодов 13 Август 2012

  На доручення міського голови на Ваше звернення управління містобудування та архітектури  щодо подальшого функціонування дитячого містечка «Острівок», який знаходиться біля павільону-закусочної ФОП Магда В. П. на території парку «Комсомольский» повідомляє наступне.
  З 2010 року спірне питання землекористування дитячою гральною ділянкою між ТОВ «ЕКЮР» та ФОП Магда В. П. неодноразово розглядалось в тому числі на комісіях з залученням представників Держкомзему, депутатів міської ради, адміністрації району, управління містобудування та архітектури, профспілок, а також в суді.
  ТОВ «ЕКЮР» і ФОП Магда В. П. було запропановано виконати облаштування та озеленення «дитячого містечка» в єдиному комплексі з усією парковою зоною згідно з розробленим та погодженим проектом реконструкції парка «Комсомольський» у межах відведеної ТОВ «ЕКЮР» території. Ніхто не збирається руйнувати дитячий майданчик.
  На даний час наші вимоги не виконані, проектні пропозиції до управління для погодження не надані.
  Вважаємо доцільним спірні питання землекористування між підприємцями додатково розглянути на комісії з розгляду земельних спорів, створеної згідно з рішенням міської ради /16 від 21.04.

1