Главная Страница   >  Заяви о проблеме в городе!   >  Социальная сфера   >  Семья   >  1596. Безразличие к ДЕТЯМ!!!
 • Распечатать

  1596. Безразличие к ДЕТЯМ!!!

  Прочитали 935 | Комментариев 5

 • Автор: Lera1991
  Дата: 02 Ноябрь 2012
  Район: Ленинский
  Адрес: пр.Миру 62А кв.425,426,427 (смотрите на карте)

  Шановний Володимире Дмитровичу!!!
  З таким письмом я зверталася до Ленінської районої адміністрації. Безпосередньо я зверталася до Гранатурова Ю.І з офіційним зверненням від всіх громадян нашого дому. Ми досі чекаємо хоч якоїсь відповіді на наше прохання, люди вже зневірилися. Прошу Вас допомогти у вирішенні цього питання
   
  Звернення від громадян
  До Вас звертаються мешканці Пр. Миру 62 – А м. Миколаєва. Ми дуже вдячні Ленінській МДА за вагомий внесок вдосконалення нашої вулиці. Вперше за роки незалежності до влади прийшли порядні люди, які виконують свої передвиборчі обіцянки. Врешті – решт, силами Партії Регіонів було прокладено асфальтове покриття по нашій вулиці,Пр. Миру 62 – А, було привезено пісок на ігрову площадку та поставлено гойдалку.
  Мешканці нашого будинку почали влаштовувати суботники на території нашої вулиці. Всі ми збирали сміття, фарбували бордюри та, головне, почали облаштовувати місце для дитячого відпочинку. Скатами було відгороджено дитячу площадку від проїжджої частини та  було зроблено  клумби для естетичного вигляду нашого подвір’я. Всім цим ми користувалися декілька років, після чого, пісок розмило дощем, а гойдалка прийшла в непридатність. Але за останні п’ять років в нашому будинку народилося дуже багато дітей. На всіх одна, непридатна до використання, гойдалка та розмитий пісок. Тому, мешканці нашої вулиці, а в основному дітки,  дуже просять Ленінську МДА побудувати дитячий майданчик на території нашої вулиці, Пр. Миру 62 –А.  Діти не будуть деградувати, сидячи за комп’ютером, а будуть насолоджуватися своїми дитячими роками.
  Заздалегідь вдячні і сподіваємося на Вашу допомогу
  мешканці Пр. Миру 62 -А

 • Автор: Ігор Васильович Волков 21 Ноябрь 2012

  На доручення міського голови на Ваше звернення щодо встановлення дитячого майданчика біля будинку № 62-а по пр. Миру, яке надійшло на сайт міського голови, повідомляю наступне.
  Адміністрацією Ленінського району Миколаївської міської ради направлено лист начальнику КЕЧ м. Миколаєва Морцухе О.Ю., з проханням вжити всі можливі заходи для вирішення вказаного у зверненні питання.
  Питання знаходиться на контролі.

 • Автор: LXNDR 21 Ноябрь 2012

  рабы

 • Автор: Ігор Васильович Волков 19 Декабрь 2012

  На доручення міського голови на Ваше звернення щодо встановлення дитячого майданчика біля будинку по пр.Миру, 62-а, яке надійшло на сайт міського голови, додатково повідомляю наступне.
  Згідно з інформацією, отриманою від керівництва КЕВ м. Миколаєва, у тарифи по квартплаті не передбачені кошти для благоустрою дитячих майданчиків, цільових коштів з Міністерства оборони на виконання зазначених робіт не надходило.

 • Автор: Lera1991 09 Январь 2013

  Чи сподіватися діткам на те, що в Міністерстві чи в бюджнеті міської ради все таки знайдуться гроші для влаштування дитячого майданчику? Чи, як завжди, це просто балачки? 

1