Главная Страница   >  Заяви о проблеме в городе!   >  Социальная сфера   >  Семья   >  1661. не начисляют декретные
 • Распечатать

  1661. не начисляют декретные

  Прочитали 937 | Комментариев 3

 • Автор: Kristi
  Дата: 22 Ноябрь 2012
  Район: Ленинский
  Адрес: 6я продольная, д.1, кв.5 (смотрите на карте)

  Ув. Владимир Дмитриевич. Помогите решить проблему. Мне не начисляют декретные. Когда я собрала и отдала все нужные документы руководству на работе, мне сказали что деньги поступят на карточку в течении двух недель.
  Я уже родила, а денег все нет. Руководство говорит что во всем виноват Соцстрах - казначейство прекратило финансирование.
  Как мне быть, что делать?

 • Автор: Kristi 05 Декабрь 2012

  Ув. Владимир Дмитриевич, спасибо огромное за решение моей проблемы.

 • Автор: Сергій Миколайович Бондаренко 07 Декабрь 2012

  Стосовно питання призначення і виплати допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами застрахованим особам повідомляю наступне.
  Відповідно до ст.ст. 4, 5 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» управління соціальних виплат і компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради призначає та виплачує допомогу у зв’язку із вагітністю та пологами особам, не застрахованим у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
  Призначення і виплата допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами застрахованим особам, які працюють, здійснюється за місцем основної роботи (служби) за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (ФССзТВП).
  Відповідно до інформації спеціалістів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності керівник підприємства, на якому Ви працювали, подав заявку на отримання Вами допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами. 05.10.12 та 22.10.12 допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами зараховано в сумі – 4501,98 грн. на спецрахунок підприємства.
  Для отримання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами Вам необхідно звернутись безпосередньо до керівника підприємства, на якому Ви працювали.

1