Главная Страница   >  Заяви о проблеме в городе!   >  Социальная сфера   >  Семья   >  1661. не начисляют декретные
  • Распечатать

    1661. не начисляют декретные

    Прочитали 915 | Комментариев 3

  • Автор: Kristi
    Дата: 22 Ноябрь 2012
    Район: Ленинский
    Адрес: 6я продольная, д.1, кв.5 (смотрите на карте)

    Ув. Владимир Дмитриевич. Помогите решить проблему. Мне не начисляют декретные. Когда я собрала и отдала все нужные документы руководству на работе, мне сказали что деньги поступят на карточку в течении двух недель.
    Я уже родила, а денег все нет. Руководство говорит что во всем виноват Соцстрах - казначейство прекратило финансирование.
    Как мне быть, что делать?

  • Автор: Kristi 05 Декабрь 2012

    Ув. Владимир Дмитриевич, спасибо огромное за решение моей проблемы.

  • Автор: Сергій Миколайович Бондаренко 07 Декабрь 2012

    Стосовно питання призначення і виплати допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами застрахованим особам повідомляю наступне.
    Відповідно до ст.ст. 4, 5 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» управління соціальних виплат і компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради призначає та виплачує допомогу у зв’язку із вагітністю та пологами особам, не застрахованим у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.
    Призначення і виплата допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами застрахованим особам, які працюють, здійснюється за місцем основної роботи (служби) за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (ФССзТВП).
    Відповідно до інформації спеціалістів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності керівник підприємства, на якому Ви працювали, подав заявку на отримання Вами допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами. 05.10.12 та 22.10.12 допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами зараховано в сумі – 4501,98 грн. на спецрахунок підприємства.
    Для отримання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами Вам необхідно звернутись безпосередньо до керівника підприємства, на якому Ви працювали.

1