• Распечатать

  2371. Роботу студентам!

  Прочитали 844 | Комментариев 9

 • Автор: Meri
  Дата: 29 Август 2013
  Район: Центральный
  Адрес: Центральный (смотрите на карте)

  Добрий день. Я студентка фармацевт - заочниця 4 курсу Миколаївського мед училища. Скажіть будь ласка чи маю я право вже зараз працювати по своїй спеціальності? Чому Миколаївські територіальні органи державної лікарської служби забороняють брати роботодавцям студентів на роботу?? Чи є це справедливим, не дозволяти студентам працювати?

 • Автор: ira 29 Август 2013

  Городская власть -- не юрконсультация..) Вы немножко не по адресу обратились. Медицина не область для экспериментов.. Достаточно того, что  квалифицированные врачи помочь часто не могут. Студенты могут подрабатывать, но на тех работах, где это позволительно. А если для работы необходимо полное оконченое профобразование--то вряд ли.

 • Автор: місцевий 29 Август 2013

  Миколаївського медицинского


  ЦЕ ЯКА МОВА???


 • Автор: місцевий 29 Август 2013

  студентка-заочниця буде працювати фармацевтом?? жах...

 • Автор: Meri 29 Август 2013

  Я вам хочу сказать заочно - не хуже чем очно, я знаю и понимаю в этом лучше чем некоторые со стажем


 • Автор: LXNDR 29 Август 2013

  интересно каким работодателям они запрещают, неужели частным тоже?

 • Автор: Meri 30 Август 2013

  да,частным тоже

 • Автор: LXNDR 30 Август 2013

  это странно, я с этой областью незнаком, но судя по Положению о Гослекслужбе они занимаются контролем за качеством производства фармацевтических препаратов, права указывать субъектам хозяйствования кого принимать на работу я там не усмотрел.


  я бы вам порекомендовал направить в николаевское управление Гослекслужбы инфозапрос о законных основаниях такого запрета, чтобы они вам назвали нормативно-правовые акты, которыми они руководствуются, налагая запрет
  и параллельно в центральный орган Гослекслужбы

 • Автор: Лариса Юрьевна Дергунова 20 Сентябрь 2013

  На Ваше електронне звернення щодо працевлаштування студентів повідомляємо наступне.
  Згідно з діючим законодавством України, а саме ст. 24 КЗпП України, при укладанні трудового договору громадянин зобов’язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, - також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров’я та інші документи.
  Фармацевтична галузь є специфічною сферою діяльності, якість продукції якої залежить від професійних знань, умінь, навичок персоналу.
  Завдання, обов’язки, необхідний професійний рівень та освітньо-кваліфікаційні вимоги до персоналу визначаються кваліфікаційними характеристиками за посадою працівника та окремих професійних угруповань, які визначені Державним Класифікатором ДК 003-95.
  Згідно з Наказом МОЗ України від 29.03.2002 № 117 «Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78. Охорона здоров’я» особи, які претендують на посаду за професією фармацевта повинні відповідати щонайменше таким кваліфікаційним вимогам: мати неповну вищу освіту (молодший спеціаліст) або базову вищу освіту (бакалавр) за напрямом підготовки «Фармація», спеціальністю «Фармація». Мати спеціалізацію за профілем роботи. Вимоги до стажу роботи відсутні.
  Таким чином, за професією фармацевт може працювати особа, яка отримала або диплом молодшого спеціаліста, або диплом молодшого спеціаліста (про перепідготовку без присвоєння кваліфікації), або диплом молодшого спеціаліста (про перепідготовку з присвоєнням кваліфікації), або диплом бакалавра. При цьому кількість років навчання не впливає на можливість працювати за професією фармацевта.

1