• Распечатать

  1520. ПОМЕНЯЙТЕ НАМ ПЕДИАТРА

  Прочитали 1724 | Комментариев 5

 • Автор: Катенька
  Дата: 11 Октябрь 2012
  Район: Центральный - Терновка
  Адрес: Терновка (смотрите на карте)

  Уважаемый Владимир Дмитриевич! Я как жительница Терновки прошу обратить Ваше внимание на педиатра нащей поликлиники. Многие из мам не ходят к нему на прием т.к. он халатно относится к своим обязанностям. Мне известно, что на нашего доктора "Перегара"(на работу является с таким перегаром, что не возможно зайти) было не мало жалоб, так почему ж он еще работает. Отговорки, что врачей не хватает я не воспринемаю! Почему все считают, что в  Терновке дети какие то "третесортные" или даже не могу понять  какие раз у нас такой доктор и то 3 раза в неделю, а в остальные дни что делать? Прошу Вас поменять нам детского врача и ввести 5 дневный прием. Заранее большое спасибо!

 • Автор: Аленка 11 Октябрь 2012

  Этот педиатр, случайно, не Клепиков Виктор Леонидович?

 • Автор: Лариса Юрьевна Дергунова 17 Октябрь 2012

  На доручення міського голови на Ваше звернення, яке надійшло на сайт міського голови, управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради повідомляє наступне.
  Дитяче населення мкр. Тернівка територіально відноситься до району обслуговування міської дитячої лікарні № 2. В мкр. Тернівка проживає 1300 дітей, що відповідає норматив ному показнику 1,5 ставки педіатричної дільниці. Міська дитяча лікарня № 2 територіально обслуговує 22 педіатричні дільниці, на яких працює всього 11 лікарів-педіатрів, тобто укомплектованість лікарями-педіатрами дільничними становить 50%. В педіатричному відділенні № 2 «Соляні» працює 5 лікарів-педіатрів, які обслуговують 9 педіатричних дільниць, в т.ч. мкр. Тернівка. 3 працюючих 5 лікарів-педіатрів – 4 пенсійного віку, в т.ч. лікар-педіатр мкр. Тернівка Клепіков В.Л. В педіатричному відділенні № 1 за адресою:
  вул. Декабристів, 23а працює 6 лікарів-педіатрів на 12 педіатричних дільницях.
  Комісійно управлінням охорони здоров’я Миколаївської міської ради та адміністрацією міської дитячої лікарні № 2 була розібрана поведінка лікаря-педіатра Клепікова В.Л. та виконання ним функціональних обов’язків. Факт вживання лікарем спиртних напоїв на робочому місці не підтверджений. Лікар взагалі не вживає спиртних напоїв за станом здоров’я. З Клепіковим В.Л. проведена бесіда щодо дотримання етики та деонтології по відношенню до пацієнтів. Також комісією встановлено, що лікар Клепіков В.Л. не порушував своїх функціональних обов’язків. Згідно з посадовими інструкціями та рішенням атестаційної комісії лікар Клепіков В.Л. відповідає займаній посаді: лікар-педіатр дільничний 1 кваліфікаційної категорії.
  Щодо небажання йти на прийом до Клепікова В.Л. повідомляємо, що згідно з діючим законодавством пацієнт має право обирати лікувальний заклад та лікаря, тому пропонуємо звертатися до завідуючої педіатричним відділенням № 2 мкр. Соляні Гулаєвої Н.П. або до заступника головного лікаря по поліклініці Буцукіної Т.С. за адресою: вул. Декабристів, 23а.
  На даний час прийом педіатра в мкр. Тернівка проводиться 3 рази на тиждень, вирішити питання прийому педіатром кожного дня неможливо, тому що один лікар-педіатр обслуговує 2 мікрорайони: Тернівка та Матвіївка. В інші дні можна звернутися до педіатра відділення № 2 мкр. Соляні та у поліклінічне відділення міської дитячої лікарні № 2 за адресою: вул. Декабристів, 23а.
  З 01.01.2013 планується відкриття сімейної амбулаторії в мкр. Тернівка, де буде проводити прийом кожного дня сімейний лікар.

1