Главная Страница   >  Заяви о проблеме в городе!   >  Социальная сфера   >  Здравоохранение и медицина   >  1723. Медработники обворовывают больных
 • Распечатать

  1723. Медработники обворовывают больных

  Прочитали 1362 | Комментариев 4

 • Автор: Александр И.
  Дата: 14 Декабрь 2012
  Район: Ленинский
  Адрес: Николаевская (смотрите на карте)

  Хотелось бы довести до Вашего ведома, что старшая медсестра Онкодиспансера Писанка С.Н. заставляет больных покупать препараты, которые выдаются для людей бесплатно. Потом их больным же и перепродает! Есть больные, которые сами покупают лекарства, тогда Писанка, положенные этим людям препараты перепродает другим, а должна давать их бесплатно! Понятно, каким образом она купила дочери квартиру и делает там ремонт!  Примите, пожалуйста, меры, чтобы люди могли лечиться нормально, без скандалов с Писанкой!

 • Автор: Лариса Юрьевна Дергунова 28 Декабрь 2012

  На доручення міського голови на Ваше звернення № 1723 «Медработники обворовывают больных», яке надійшло на сайт міського голови, повідомляю наступне.
  Онкодиспансер знаходиться у підпорядкуванні управління охорони здоров’я облдержадміністрації. Ваше звернення направлено туди для розгляду за належністю.
  Відповідь буде Вам надана управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації.

 • Автор: Юрій Климович Дячук 17 Январь 2013

  Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації розглянуло Ваше звернення, яке надійшло на сайт міського голови, та повідомляє таке.
  Спеціалістами управління охорони здоров’я облдержадміністрації проведено комісійну перевірку обласного онкологічного диспансеру щодо зловживань з боку старшої медичної сестри гінекологічного відділення Писанки С.М. своїм службовим становищем та здійснення продажу дороговартісних медпрепаратів хворим відділення.
  Комісією вивчено обертові відомості щодо отримання та використання медикаментів за різними джерелами надходження: централізованих поставок, придбаних за кошти обласного бюджету, придбаних за програмою «Онкологія», проведено вибіркове опитування хворих гінекологічного відділення, які на даний час проходять лікування, та у телефонному режимі хворих, які проходили лікування в зазначеному відділенні онкодиспансеру протягом серпня-жовтня 2012 року.
  Згідно з письмовими поясненнями, наданими хворими, які на теперішній час проходять лікування та неодноразово проходили лікування в диспансері протягом поточного року, всі дороговартісні медичні препарати (хіміотерапевтичні, анестезіологічні, гормональні) та системи, що застосовувалися для лікування, забезпечувалися закладом безкоштовно.
  Аналогічну інформацію в телефонному режимі отримано від хворих, які проходили лікування у вказаному відділенні в попередні періоди. Окремі хворі взагалі відмовилися від розмови.
  Старша медична сестра гінекологічного відділення надала письмове пояснення, в якому заперечує факти продажу хворим лікарських засобів.
  В обласному онкодиспансері на підставі наказу МОЗ України від 16.07.12 № 534 «Про запровадження спеціального позначення лікарських засобів, у т.ч. медичних імунобіологічних препаратів, що закуповуються за рахунок бюджетних коштів» передбачена система моніторингу отримання та використання медичних препаратів, отриманих за бюджетним фінансуванням, а саме:
  1. Інформаційний лист про наявність медичних препаратів, отриманих відповідно до бюджету для безкоштовного лікування хворих, розміщується на посту у всіх відділеннях для ознайомлення хворих.
  2. Медичні препарати передаються з розподільчого пункту у відділення після оформлення вимог на підставі листка призначень, записів в історії хвороби за підписами завідуючого відділенням та начмеда.
  3. Старша медична сестра відділення отримує медикаменти з розподільчого пункту та передає для лікування хворого маніпуляційній або палатній медичній сестрі, про що робиться підпис у журналі отримання медикаментів.
  Таким чином, медична сестра не має безпосереднього контакту з хворими.
  Комісією управління охорони здоров’я облдержадміністрації фактів зловживань посадовою особою онкодиспансеру не встановлено та хворими не підтверджено.
  Разом з тим, управління охорони здоров’я облдержадміністрації тримає на контролі стан медикаментозного забезпечення хворих при лікуванні в стаціонарах лікарень та використання медичних препаратів у закладах.

 • Автор: LXNDR 17 Январь 2013

  Автор: Юрій Климович Дячук 17 Январь 2013 проведено вибіркове опитування ... у телефонному режимі хворих, які проходили лікування в зазначеному відділенні онкодиспансеру протягом серпня-жовтня 2012 року.
  _________________________________________________

  любопытно на каком основании Управление здравоохранения облгосадминистрации получило в своё распоряжение персональные данные пациентов для связи с ними с целью проведения опроса, и на каком основании онкодиспансер их предоставил

  наколько это соответствует закону "О защите персональных данных"

  Стаття 14. Поширення персональних даних

  2. Поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

1