• Распечатать

  1996. Курение в сити-центре

  Прочитали 1106 | Комментариев 3

 • Автор: Sergey Fesenko
  Дата: 18 Март 2013
  Район: Центральный
  Адрес: сити-центр (смотрите на карте)

  Добрый день.В воскресенье вечером 17.03.2013 г. в самый аншлаг,имел "удовольствие"  посетить  кафе не 3 этаже сити-центра,где в укромных угловых залах спокойно курили,да так что на всем этаже стоял никотиновый смрад и даже после недолгого там прибывания вся одежда была пропитана этой дрянью.Я уже не говорю о остановке перед сити представляющую собой курилку в особо крупных размерах,да и за все остальные остановки города...Где закон?Где хоть один оштрафованный за отравление людей никотином???

 • Автор: Олександр Миколайович Курляк 02 Апрель 2013

  На Ваше звернення № 1996: «Курение в сити-центре», яке надійшло на сайт міського голови, повідомляю наступне.
  Відповідно до статті 13 «Обмеження щодо реалізації (продажу) та вживання тютюнових виробів» Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» забороняється палити у приміщеннях закладів ресторанного господарства та на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів.
  Відповідно до статті 20 за порушення норм цього Закону центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів, застосовує фінансові санкції до суб’єктів господарювання.
  На території Миколаївської області та міста Миколаєва таким органом є інспекція з питань захисту прав споживачів у Миколаївській області.
  Відповідно до повноважень, Ваше звернення направлено до інспекції з питань захисту прав споживачів у Миколаївській області для реагування та надання відповіді.

 • Автор: Олександр Миколайович Курляк 25 Апрель 2013

  З метою оперативного реагування на схожі ситуації рекомендую Вам звертатись до інспекції з питань захисту прав споживачів у Миколаївській області за телефонами: 47-72-50, 36-91-12, 36-83-44.

1