Главная Страница  >   Государственные услуги  >   Предпринимателям  >   Рішення міської ради про надання земельних ділянок державної або комунальної власності у постійне користування
Распечатать документ

№5.2.00169 Рішення міської ради про надання земельних ділянок державної або комунальної власності у постійне користування

Дата публикации: 06 апреля 2011 | Прочитали 2143 | Комментариев 0
Публикация: Куратор сайта


Получатели юридические лица
Какой госорган оказывает услугу
Куда обратиться за услугой Відділ дозвільних процедур та розвитку підприємництва
  • Адрес: м.Миколаєв, вул.Адміральська, 20
    Телефоны: 37-35-65
Необходимые документы 1. Заява довільної форми (по суті звернення) на ім`я міського голови.
2.  Доручення керівника юридичної особи щодо ведення справи по оформленню документів на право користування земельною ділянкою (за необхідності).
3.  Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи (копія).
4.   Статут (положення) юридичної особи (копія).
5.   Довідка про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (копія)(для юридичної особи).
6. Документи, що посвідчують право власності на будівлі та споруди.
7.  Технічний паспорт КП “ММБТІ” на будівлі, споруди, (копія).
8.  Висновок управління містобудування та архітектури щодо можливості оформлення правових документів на земельну ділянку.  

Сроки указания услуги Після офіційного подання заявниками документів про оформлення правових документів на земельну ділянку питання виноситься на найближче засідання постійної профільної комісії міської ради, після розгляду відповідно до протоколу комісії готується проект рішення міської ради щодо передачі земельної ділянки в оренду, після прийняття міською радою рішення з цього питання через 10 робочих днів заявник отримує витяг із рішення міської ради щодо укладання договору оренди землі.
Стоимость и порядок оплаты Безоплатно
Результат оказания услуги Рішення міської ради про надання земельної ділянки  в постійне користування
Причины для отказа в оказании услуги: Підставою для відмови в погоджені проекту може бути лише невідповідність його положень вимогам законів та прийнятих відповідно до них нормативно – правових актів.
Примечания: Перелік документів може бути змінений в процесі розгляду питання (у випадках передбачених відповідно до вимог чинного законодавства).

Распечатать документ


Зарегистрироваться

Комментарии