Главная Страница  >   Государственные услуги  >   Предпринимателям  >   Рішення міської ради про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду або надання в постійне користування
Распечатать документ

№5.2.00171 Рішення міської ради про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду або надання в постійне користування

Дата публикации: 06 апреля 2011 | Прочитали 3063 | Комментариев 0
Публикация: Куратор сайта


Получатели юридические лица
Какой госорган оказывает услугу
Куда обратиться за услугой Відділ дозвільних процедур та розвитку підприємництва
  • Адрес: м.Миколаєв, вул.Адміральська, 20
    Телефоны: 37-35-65
Необходимые документы 1. Заява довільної форми (по суті звернення) на ім`я міського голови.
2.  Доручення керівника юридичної особи або нотаріально посвідчене доручення фізичної особи (копія) щодо ведення справи по оформленню документів на право користування земельною ділянкою (за необхідності).
3.  Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи (копія).
4.   Статут (положення) юридичної особи (копія).
5.   Довідка про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (копія)(для юридичної особи).
6.  Свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності- фізичної особи (копія)(за необхідності).
7.    Копія паспорту громадянина (1,2,10,11 стор.).
8. Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду (для громадянина).
9. Документи, що посвідчують право власності на будівлі та споруди, або на вбудовані приміщення.
10.  Технічний паспорт КП “ММБТІ” на будівлі, споруди, (копія).
11.  Висновок управління містобудування та архітектури щодо можливості оформлення правових документів на земельну ділянку.  

Сроки указания услуги Після офіційного подання заявниками документів про оформлення правових документів на земельну ділянку питання виноситься на найближче засідання постійної профільної комісії міської ради, після розгляду відповідно до протоколу комісії готується проект рішення міської ради про надання дозволу на складання проекту землеустрою, після прийняття міською радою рішення з цього питання через 10 робочих днів заявник отримує витяг із рішення міської ради про надання дозволу на складання проекту землеустрою  
Примітка: відповідно до положень ст. 123 п.3 Земельного Кодексу України відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування в межах їх повноважень у місячний строк розглядає клопотання і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  або надає мотивовану відмову в його наданні.

Стоимость и порядок оплаты Безоплатно
Результат оказания услуги Рішення міської ради про надання дозволу на складання проекту землеустрою
Причины для отказа в оказании услуги: Підставою у наданні дозволу може бути лише невідповідність місця розташування земельної ділянки вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно – правових актів, а також генеральних планів населених пунктів, іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко – економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно – територіальних утворень, проектів землеустрою щодо впорядкування території населених пунктів, затверджених у встановленому порядку.
Примечания: Перелік документів може бути змінений в процесі розгляду питання (у випадках передбачених відповідно до вимог чинного законодавства).

Распечатать документ


Зарегистрироваться

Комментарии