Государственные услуги  >   Предпринимателям  >   Рішення міської ради Про затвердження положення про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста

№5.2.00175

Рішення міської ради Про затвердження положення про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста

Дата публикации: 12 Апрель 2011 Публикация: Куратор сайта


Получатели юридические лица
Какой госорган оказывает услугу
Управління з використання та розвитку комунальної власності
Куда обратиться за услугой Управління з використання та розвитку комунальної власності
  • Адрес: 54027, вул. Адміральська, 20
    Телефоны: 37-40-70
Необходимые документы 1. Опис передбачуваних поліпшень і кошторис витрат на їх проведення;
2. інформацію про доцільність здійснення поліпшень орендованого майна (у вигляді акта обстеження, який підписує представник орендодавця , балансоутримувача та орендар);
3. довідку балансоутримувача про вартість об'єкта оренди згідно з даними бухгалтерського обліку на початок поточного року.

Сроки оказания услуги Протягом 15 робочих днів  заявник отримує витяг із розпорядження управління щодо здійснення  невід’ємних поліпшень орендованого  майна (згідно з вимогами чинного законодавства).
Стоимость услуги и порядок оплаты Безоплатно
Результат оказания услуги Розпорядження управління з використання та розвитку комунальної власності
Возможные причины отказа: Невідповідність наданих документів переліку необхідних документів та законодавству України.
Примечания: Порядок розгляду:
1. Для розгляду питання про надання згоди орендарю на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого комунального майна орендар подає заяву та такий пакет документів:
-  опис передбачуваних поліпшень і кошторис витрат на їх проведення;
-  інформацію про доцільність здійснення поліпшень орендованого майна (у вигляді акта обстеження, який підписує представник орендодавця , балансоутримувача та орендар);
- довідку балансоутримувача про вартість об'єкта оренди згідно з даними бухгалтерського обліку на початок поточного року.
2.Формується проект розпорядження управління, який подається на розгляд постійної комісії з питань управління комунальною власністю міста
 3. Після розгляду поданих матеріалів  з рекомендаціями постійної комісії з питань управління комунальною власністю міста , керівником управління  затверджується розпорядження про використання нежитлових приміщень міської комунальної власності.
4. Згода на проведення або відмова у проведенні невід’ємних поліпшень надається у формі  витягу з розпорядження або листа орендодавця орендарю , у яких  міститься погодження або відмова на поліпшення орендованого майна.

Порядок оскарження:
У випадку наявності претензій до виконання посадовими особами управління з використання та розвитку комунальної власності  своїх службових обов’язків заявник має право звернутися до керівництва управління з офіційною скаргою.
Відмова управління як органа місцевого самоврядування у наданні дозволу на проведення невід’ємних поліпшень  нежитлових приміщень міської комунальної власності або залишення клопотання без розгляду можуть бути оскаржені в судовому порядку,згідно чинного законодавства.