Главная Страница   >  Заяви о проблеме в городе!   >  1755. Мусор не вывозится, контейнеров недостаточно
  • Распечатать

    1755. Мусор не вывозится, контейнеров недостаточно

    Прочитали 1306 | Комментариев 2

  • Автор: Marina Borisovna
    Дата: 24 December 2012
    Район: Ленинский
    Адрес: ул. Ноябрьская,28 (смотрите на карте)

    Здравствуйте,Владимир Дмитриевич! Во дворе ул.Ноябрьская,28 не вывозится мусор несколько дней, на четырёхподъездный девятиэтажный дом два контейнера - один для общего мусора, второй для пластиковых бутылок, которых для большого количества квартир не хватает и постоянно переполненные(мусор стоит рядом в пакетах). В дополнение к этому последние несколько дней мусор не вывозится, большая просьба помочь с этой проблемой!

  • Автор: Валентин Васильевич Гайдаржи 11 January 2013

    На доручення міського голови на Ваше звернення стосовно недостатньої кількості сміттєзбірних контейнерів та зриву графіку вивезення твердих побутових відходів, яке надійшло на сайт міського голови, повідомляю наступне.
    Будинок, в якому Ви мешкаєте (вул.Листопадна, 28) є житлово-будівельним кооперативом (ЖБК «Рубін-3») і здійснює самостійну господарчу діяльність, в тому числі і у виборі підприємства-перевізника побутових відходів. Тобто, ЖБК «Рубін-3» має прямий договір з ТОВ «Грінко-Миколаїв» на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, і спільно з ним розробляє графік вивезення відходів.
    Також керівництво ОСМД надає дані для розрахунку обсягу утворених відходів, і згідно з графіком вивезення розраховується необхідна кількість сміттєзбірних контейнерів.
    Якщо перевізником порушуються умови договору, мешканці ЖБК в особі управляючого мають право діяти згідно з умовами договору або переукласти договір з іншим перевізником.

1