Главная Страница   >  Заяви о проблеме в городе!   >  658. Вуличне освітлення
  • Распечатать

    658. Вуличне освітлення

    Прочитали 2470 | Комментариев 9

  • Автор: saltovski
    Дата: 16 January 2012
    Район: Корабельный - Октябрьское
    Адрес: пр. Жовтневий, 325/4, кв. 41 (смотрите на карте)

    Прошу допомоги у вирішенні наступної проблеми. Річ в тому, що в середині 6-го мікрорайону є ділянка дороги, на якій взагалі відсутнє зовнішнє освітлення:

    На схемі ця ділянка обведена червоним. Мешканцям будинків по вул. Ленінградскій, 3а-д, 5а-д, 7а; пр. Жовневий, 325/4-325/5 приходиться проходити цю ділянку у вечері та вночі у повній темряві. Крім того, рядом - Гімназія №1 та два дитячих садочка, що створює додаткову небезпеку  дітям від автомобілів.
    Прошу допомогти у вирішенні цієї проблеми.

  • Автор: Ракетная Роща 17 January 2012

    Проблема безусловно актуальна.

    У меня вопрос не по теме, но не менее актуален-
    Уважаемый мэр и модераторы данного сайта-
    Где обращения с номерами 651, 653, 655, 659?
    Или для города Центральный район менее важен чем какой либо другой?

  • Автор: saltovski 16 February 2012

    Пройшов місяць з подачі звернення. Жодної реакції...

  • Автор: Валентин Васильевич Гайдаржи 21 March 2012

    На доручення міського голови на Ваше звернення щодо відновлення зовнішнього освітлення внутрішньоквартального проїзду від будинку № 5-А по вул. Ленінградській до автостоянки в районі ЗОШ № 54, повідомляю.

    Для влаштування мереж зовнішнього освітлення по вищевказаному проїзду необхідно виконати роботи з монтажу 14 залізобетонних опор, 900 метрів кабелю, 30 світильників з лампами.Дані види робіт відносяться до капітального будівництва, на ці цілі передбачено 300,0 тис. грн. За ці кошти планується виконати роботи з влаштування мереж зовнішнього освітлення по вул. Ульянових, вул. О. Вишні, від вул. Ленінградська до професійного ліцею будівництва та сфери послуг. Тож, на жаль, на сьогодні позитивно вирішити порушене питання немає можливості.
    Даний об'єкт перебуває на обліку в департаменті житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради. Питання проведення робіт буде розглянуто при наявності фінансування за результатами виконання міського бюджету за І півріччя або 9 місяців 2012 року.

  • Автор: saltovski 19 November 2012

    Пройшло 9 місяців 2012 року. В зв'язку з цим у мене наступні питання:
    1. Чи надійшло фінансування освітлення?
    2. Де можно ознайомитися з кошторисом (300 тис. грн.) та обсягами робіт (кількість столбів та світильників)?

  • Автор: LXNDR 19 November 2012

    saltovski

    вы неправильно формулируете обращение

    нужно не спрашивать "а можно ли", а требовать, в крайнем случае просить, нужную информацию, права заявителей и обязанности распорядителей информации регламентируются ЗУ "Про доступ до публічної інформації"

    http://nikolaev.copiny.com/problem/details/id/47836




  • Автор: saltovski 19 November 2012

    Мене здивував кошторис вирішення питання. Довжина неосвітленної частини провулка - 300 м. На освітлення потрібно 300 тис. гривень. Виходить, одна тисяча гривень (!!!) на один метр освітленої дороги?

  • Автор: saltovski 19 November 2012

    300 м / 14 опір = 21.4 м між опорами?

  • Автор: LXNDR 19 November 2012

    создайте новый запрос со ссылкой на этот, это вряд ли будет ещё рассматриваться так как его статус "Решён"

1