2219. Позов проти Держказначейства
Прочитали
1458 | Комментариев
3
Згідно повідомлень місцевих ЗМІ, з посиланням на Коренюгіна, казна миколаївської міськради недоотримала понад 20 млн. гривень з державної скарбниці від Держказначейства
http://news.pn/ru/money/83845
Прошу повідомити, з якої причини Миколаївська міська рада не звертається до суду з позовом проти Держказначейства за затримання коштів, тим сами допомагаючи центральній владі держави Україна саботувати забезпечення життєдіяльності міста Миколаїв.
Ви винні нам, містянам, а не вашій ригіанальній партії та її босам, яких ви ризикуєте образити позовом.
Якщо держава, як грабіжник, не повертає грошей, які належать місцевій громаді, треба припинити віддавати їх до державного бюджету.
Якщо місцева влада звернеться до громади з роз'ясненням стану речей і спитає чи підтримує громада рішення, що кошти залишаються у місті, я впевнений, що відповідь буде схвальна.
На Ваше звернення від 04.07.2013 щодо звернення до суду з позовом до Держказначейства у зв’язку із затримкою платежів повідомляю наступне.
Відповідно до ч. 1 ст. 43 Бюджетного кодексу України при виконанні державного бюджету і місцевих бюджетів застосовується казначейське обслуговування бюджетних коштів. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, забезпечує казначейське обслуговування бюджетних коштів на основі ведення єдиного казначейського рахунку, відкритого у Національному банку України.
Згідно з Положенням про Державну казначейську службу України, затвердженого указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 460/2011 «Про Положення про Державну казначейську службу України», основним завданнями Казначейства України є, зокрема, реалізація державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів.
Одним із основних принципів бюджетного процесу є принцип ефективності та результативності, який полягає в тому, що при складанні та виконанні бюджетів усі учасники бюджетного процесу мають прагнути досягнення цілей, запланованих на основі національної системи цінностей і завдань інноваційного розвитку економіки, шляхом забезпечення якісного надання послуг, гарантованих державою, Автономною Республікою Крим, місцевим самоврядуванням (далі - гарантовані послуги), при залученні мінімального обсягу бюджетних коштів та досягнення максимального результату при використанні визначеного бюджетом обсягу коштів.
Миколаївська міська рада, в ході виконання бюджетного процесу, спрямовує свої зусилля на якомога ефективне використання наданих повноважень з метою задоволення потреб територіальної громади міста Миколаєва.
Окремі випадки ускладнення бюджетного процесу, в частині розрахунків при закупівлі виконавчими органами міської ради товарів, робіт та послуг, мають господарсько-правову природу та не виходять за нормативні межі діяльності органів Державної казначейської служби України.