2381. Обезображенный парк 61 коммунара и так и недоведенный до ума парк Петровского
Прочитали
1649 | Комментариев
2
Прочитали
1649 | Комментариев
2
1. На днях в парке 61 коммунара просто по-варварски были спилены ветки и целые деревья. Вместо деревьев теперь куча пеньков, а на аллее, ведущей к Могилянке вообще половину деревьев посрубали. Вы что там вообще все побалдели? Что вы сделали с парком? Теперь он всегда будет такой обкуцанный? Что теперь будет с парком без половины деревьев? Только не говорите за сердце города -2, у вас и первое сердце так и не забилось! Кроме того до сих пор весь этот мусор от деревьев так и не вывезли. Какое позорище!!!
И еще вы писали:
На Ваше електронне звернення стосовно знесення дерев на території парку ім. 61-го Комунара та обрізки дерев по вул. Акіма та вул. Котельній повідомляємо наступне.
У зв’язку з тим, що в останній час значно збільшились випадки падіння дерев, департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради було надано доручення: терміново провести обстеження дерев в місцях масового перебування людей, а також скласти графік робіт з їх ліквідації.
Фахівцями департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради сумісно з представником державної екологічної інспекції в Миколаївській області було проведено обстеження зелених насаджень по вул. Акіма та вул. Котельній, складено акт № 289 від 11.07.2013 та проведено необхідні роботи зі знесення і кронування дерев до початку навчального року.
Також було проведеного обстеження зелених насаджень на території парку ім. 61-го Комунара, складено акт № 368 від 12.08.2013. Згідно із затвердженим графіком проводяться роботи зі знесення сухих та аварійних дерев.
Роботи зі знесення та обрізки дерев у місті виконуються підрядною організацією ТОВ «Миколаївзеленгосп» за дорученням департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради згідно з виділеними лімітами.
Що стосується влаштування урн на території парку ім. 61-го Комунара, то департаментом житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради надано доручення ТОВ «Миколаївзеленгосп» щодо проведення робіт з встановлення урн на території зазначеного парку.