• Распечатать

    506. Ничего не изменилось!!!

    Прочитали 1835 | Комментариев 2

  • Автор: Леха
    Дата: 15 October 2011
    Район: Заводской
    Адрес: Б.Корениха (смотрите на карте)

      >  Транспорт і дорожнє господарство   >  274. маршрут 23!!!
    • РОЗДРУКУВАТИ274. маршрут 23!!!

      Прочитали 220 | Коментарів 2


      Вопрос как был так и остался не решенным.Автобусы на маршруте №23 как ходили как им вздумается так и ходят.На справедливые возмущения граждан в ответ-"А вы чаще звоните вообще ездить перестанем". Как Вам нравится ситуация что я например для того чтобы не опоздать на работу должен выходить на1,5 часа раньше и обратно точно также.Езды до коренихи максимум пол часа плюс час на остановке. Кстати в городских маршрутках я видел номер телефона горисполкома мобильный . почему такого нет в маршрутках № 23.


  • Автор: Роман Олександрович Васюков 03 November 2011

    На доручення міського голови на Ваше звернення щодо незадовільної роботи міського автобусного маршруту загального користування № 23 інформую про наступне.
    У вересні місяці поточного року керівництвом підприємства -перевізника «Алан - Техно», яке здійснює пасажирські перевезення на міському автобусному маршруті загального користування № 23 «Ц.ринок -мкр.В.Корениха», проведено зміну рухомого складу малої пасажиромісткості на рухомий склад середньої пасажиромісткості.
    На даний час на вищевказаному міському автобусному маршруті здійснює пасажирські перевезення 9 одиниць рухомого складу, а саме:
    5 автобусів марки «Еталон» з загальною пасажиромісткістю - 42 пасажира;
    2 автобуса марки «Богдан» з загальною пасажиромісткістю - 40 пасажирів;
    1 автобус марки «Іван» з загальною пасажиромісткістю - 43 пасажира;
    1 автобус марки «Скіф» з загальною пасажиромісткістю - 40 пасажирів;
    Управлінням транспортного комплексу, зв'язку та розвитку телекомунікацій виконкомом Миколаївської міської спільно з керівництвом підприємства - перевізника «Алан - Техно» розроблено графік руху рухомого складу:
    мкр.В .Корениха 05.50 год. до 09.00 год. інтервал руху складає 10-15 хвилин; 09.00 год. до 16.00 год. інтервал руху складає 15-20 хвилин;
    Ц.ринок
    16.00 год. до 18.30 год. інтервал руху складає 15 хвилин; 18.30 год. до 21.00 год. інтервал руху складає 20 - ЗО хвилин; о 21.00 год. об'єднаний рейс з мкр. М.Корениха (маршрут № 86).
    Водночас повідомляю, що у жовтні місяці поточного року управління транспортного комплексу, зв'язку та розвитку телекомунікацій виконкомом Миколаївської міської ради спільно з керівництвом підприємства - перевізника «Алан - Техно» та відділом соціального розвитку територіальних утворень мкр. В.Корениха проведено негласну перевірку роботи зазначено маршруту, дотримання рухомим складом графіку рух. В ході перевірки порушень у роботі маршруту не зафіксовано. Під час опитування мешканцями мікрорайону висловлювалися слова подяки за створенні зручні умови перевезення пасажирів. Разом з цим слід зазначити, що скарг на незадовільну роботу зазначено міського автобусного маршруту до виконкому міської ради у вересні - жовтні не  надходило.
       Стосовно номерів телефонів "гарячої лінії" у салонах автобусів на зазначеному маршруті повідомляю, що управління транспортного комплексу, зв'язку та розвитку телекомунікацій виконкомом Миколаївської міської ради надано доручення керівництву підприємства - перевізника щодо вжиття термінових заходів по забезпеченню необхідної інформації в салонах рухомого складу, а саме розміщення прізвища, ім'я та по батькові водія автобусу, телефону «гарячої лінії» (067 - 512 - 75 - 44).
    В подальшому, при виявленні фактів порушення діючого законодавства в роботі міського пасажирського транспорту управління транспортного комплексу, зв'язку та телекомунікацій виконкому Миколаївської міської ради пропонує мешканцям міста звертатись за т. 37-04-95, 37-37-58 для оперативного реагування.

1