998. Состояние дорог на Намыве
Прочитали
1452 | Комментариев
2
Уважаемый, Владимир Дмитриевич!
Обратите пожалуйста внимание на состояние наших дорог, в частности на Намыве! По окружной намывской дороге ездить стало практически не возможно(про дворы я вообще не говорю-там как после войны все осталось-"воронки от взрывов снарядов", огромное количество ям, размеры которых достигают ширины всей дороги(особенно прямая от Сильпо до берега)! Ямы которые образовались после зимы продолжают расти в размерах, из которых растягивается щебень, песок.... после дождя едешь как по минному полю. Перекресток Бутомы-Красных Маевщиков -просто кошмар-там если не хочешь лечь днищем на землю-нужно нарушать правила ДД и выезжать на встречную полосу. Несколько мест, где производился ремонт труб водоснабжения(район косы и поворот возле бара Млин), разрыли-сделали-просто закапали трактором и поставили знак - все...ремонт закончился, и теперь там вместо двух полос движения(в две стороны)осталась одна.
Пару недель назад начали делать дорогу, но ремонт закончился не успев начаться в течении одного дня (все, что успели сделать-частично по ул Белой и район намывского кольца).
И вообще в городе дороги и раньше никогда не были хорошими, но их хоть ремонтировали, латали и т.д. то сейчас такое впечатление, что для вида делают в самом центреи в тех местах, там где все это увидят, а дальше "хоть трава не расти". Не хотелось бы в это верить! Давайте вспомним, что все что мы делаем - мы делаем не для кого-то, а для себя, так как нам здесь жить!
Спасибо.
P.S.Надеюсь мое обращение не останется без внимания.
На звернення гр. Личко М. «Состояние дорог на Намьіве» стосовно відновлення асфальтобетонного покриття доріг та внутрішньоквартальних проїздів на території мкр. Намив, повідомляю.
Департаментом житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради спільно з ВДАІ ММУ УМВС України в Миколаївській області, житлово-експлуатаційними підприємствами проведено обстеження стану вулично-шляхові мережі, внутрішньоквартальних проїздів та дворових територій, в ході яког встановлено, що негайного ремонту потребує 502,8тис.м доріг і внутрішньоквартальних проїздів. Для цього необхідно біля 92,1 млн.грн. Бюджетом на 2012р. передбачено видатки на ремонт асфальтобетонного покриття доріг прибудинкових територій, внутрішньоквартальних проїздів за рахунок субвенцій державного бюджету місцевому бюджету та обласного бюджету з державного бюджет місцевому бюджету у сумі 13492.9 тис.грн.
Через брак коштів забезпечити виконання робіт на всіх об'єктах нема можливості, тому до Переліку об'єктів будівництва, реконструкції, ремонту і утримання вулиць і доріг комунальної власності м. Миколаєва внесено відновлення асфальтобетонного покриття на магістральних дорогах і дорогах з більшим перевантаженим рухом транспорту. За пропозиціями м. Миколаєва, міст та районі області облдержадміністрацією сформовано та затверджено узагальнений перелі об'єктів по Миколаївській області.
Наряду з цим, на сьогодні, департаментом житлово-комунального господарства та адміністраціями районів міста відпрацьовується питання по визначенню мікрорайону п кожному району міста, де вкрай необхідно виконання робіт з ремонту асфальтобетонного покриття внутрішньоквартальних проїздів, які буде включено в пла робіт на 2012р. На сьогодні виконані роботи з ремонту асфальтобетонного покритт доріг по вулицях: Херсонське шосе, пр. Леніна, Кругова, Кірова, Будівельників, Біле Крилова, Чкалова, Чигрина, Скороходова, 2 Набережна, Арх.Старовг пров. Транспортний, Московська, Г.Карпенка, Київська, Бутоми, Лазурна, Ч.Майовщиків.
Що стосується благоустрою доріг після проведення ремонтних робіт МКП «Миколаївводлоканал», то на сьогодні через складне фінансове становище на підприємстві відновлення дорожнього покриття тимчасово не виконується, дозволи на проведення земельних робіт подовжено. За першої можливості на підприємстві зобов'язується виконати роботи по всім об'єктам.