-
Комментарий к документу:
Субвенція на реконструкцію і утримання вулиць та доріг
Комментарий к документу: ЗАЯВЛЕННЫЕ ПРОБЛЕМЫ
Дата публикации: 24 January 2013
Згідно закону України "Про Державний бюджет на 2012 рік"
Стаття 9. Установити, що у 2012 році кошти, отримані до спеціального фонду Державного бюджету України згідно з відповідними пунктами статей 4, 7 і 8 цього Закону, спрямовуються відповідно на:
2) субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах (за рахунок джерел, визначених пунктами 1, 2, 3 і 21 статті 4 цього Закону);
Стаття 20. Затвердити на 2012 рік обсяги субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах (...) а також нормативи щомісячних відрахувань від доходів спеціального фонду державного бюджету, які є джерелом надання цієї субвенції, згідно з додатком № 10 до цього Закону.
За Додатком 10 обсяг субвенції на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності становить
для місцевого бюджету Миколаєва - 17 174 800 грн.
для обласного бюджету - 14 592 700 грн.
Прошу повідомити
1. Чи була субвенція отримана у повному обсязі
2. Якщо ні, то з яких причин, та яка сума була отримана фактично для кожного з бюджетів
3. Скільки коштів використано з суми, отриманої кожним бюджетом, та на які заходи по пунктах -
Комментарий к документу:
Попереднє повідомлення про порушення правил благоустрою
Комментарий к документу: ЗАЯВЛЕННЫЕ ПРОБЛЕМЫ
Дата публикации: 22 January 2013
доречі асфальт на тротуарі виглядає не дуже старим, тобто Водоканал пошкодив нещодавно заасфльтований тротуар
-
Комментарий к документу:
Попереднє повідомлення про порушення правил благоустрою
Комментарий к документу: ЗАЯВЛЕННЫЕ ПРОБЛЕМЫ
Дата публикации: 22 January 2013
додані світлини пошкодження тротуару та зсунутого бордюрного каменю
-
Комментарий к документу:
Попереднє повідомлення про порушення правил благоустрою
Комментарий к документу: ЗАЯВЛЕННЫЕ ПРОБЛЕМЫ
Дата публикации: 19 January 2013
отже, земляні роботи завершилися у п'ятницю 18.01
протягом ДОБИ на території мусить бути виконаний благоустрій та асфальтування
асфальтування можна почекати довше за одну добу, але благоустрій мусить бути виконаний за будь-яких умов, виражаючись у прибиранні території від залишків розкопаного ґрунту/піску, тобто багнюки, та у поверненні бордюрного каменю на місце -
Комментарий к документу:
Попереднє повідомлення про порушення правил благоустрою
Комментарий к документу: ЗАЯВЛЕННЫЕ ПРОБЛЕМЫ
Дата публикации: 19 January 2013
додані світлини від 18.01, час 10:50
-
Комментарий к документу:
Попереднє повідомлення про порушення правил благоустрою
Комментарий к документу: ЗАЯВЛЕННЫЕ ПРОБЛЕМЫ
Дата публикации: 17 January 2013
У цей самий час 17.01.13 о 10:45 КП "Миколаївводоканал" виконує земляні роботи за адресою вул. Китобоїв, 2а (біля вул. Ізмалкова) на проїзній частині навпроти під'їзду будинку, з боку двору.
Я попереджую, що є велика ймовірність, що по завершенні земляних робіт КП "Миколаївводоканал" не відновить асфальтове покриття, що ними зруйновано внаслідок земляних робіт за зазначеною адресою.
Згідно "Правил благоустрою в м. Миколаєві"
10.4.- по закінченні робіт негайно прибрати огорожу, виконати благоустрій території та протягом доби відновити покриття та пред’явити департаменту ЖКГ;
- протягом 3 діб після аварії надати до департаменту письмову заявку на виконання земельних робіт, схему провадження робіт узгоджену з інженерними службами міста та отримати письмовий дозвіл на проведення робіт.
Відтак я вимагаю від Департаменту ЖКГ проконтролювати виконання КП "Миколаївводоканал" вимог п. 10.4 "Правил благоустрою в м. Миколаєві" в частині відновлення асфальтового покриття.
В іншому випадку Департамент ЖКГ вважатиметься співучасником порушення КП "Миколаївводоканал" "Правил благоустрою в м. Миколаєві" за адресою вул. Китобоїв, 2а.
Нагадую, що згідно КУпАП України
Стаття 152
Порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів, а також недодержання правил щодо забезпечення чистоти і порядку в містах та інших населених пунктах - тягнуть за собою попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
-
Комментарий к документу:
Щодо правил розміщення зовнішньої реклами в м. Миколаїв
Комментарий к документу: ЗАЯВЛЕННЫЕ ПРОБЛЕМЫ
Дата публикации: 16 January 2013
Згідно закону України "Про рекламу"
Стаття 16. Зовнішня реклама
3. Забороняється розташовувати засоби зовнішньої реклами:
на пішохідних доріжках та алеях;
5. Перелік обмежень та заборон щодо розміщення зовнішньої
реклами, встановлений цим Законом, є вичерпним.
Згідно ж "Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Миколаїв" затверджених рішенням виконкому міської ради від 4 жовтня 2011 р. № 1015
8.12 Забороняється розташовувати рекламні засоби:
- на пішохідних доріжках та алеях, якщо це перешкоджає вільному руху пішоходів;
Це положення суперечить Закону, адже для заборони розташування рекламних засобів на пішоходних доріжках та алеях Закон не встановлює додаткових умов, таких як створення перешкод для руху пішоходів.
Проте воно відповідає "Типовим правилам розміщення зовнішньої реклами" затверджених Постановою Кабміну № 2067 від 29.12.03, які у свою чергу самі суперечать Закону:
35. Забороняється розташовувати рекламні засоби:на пішохідних доріжках та алеях, якщо це перешкоджає вільному руху пішоходів;
Згідно Конституції УкраїниСтаття 113. Кабінет Міністрів України є вищим органом у системі органів виконавчої влади.
Кабінет Міністрів України у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, актами Президента України.
Згідно роз'яснення Мінюсту України у листі № Н-35267-18 від 30.01.09Вища юридична сила закону полягає також у тому, що всі
підзаконні нормативно-правові акти приймаються на основі законів та за своїм змістом не повинні суперечити їм. Підпорядкованість таких актів законам закріплена у положеннях Конституції України.
Отже, у випадку суперечності норм підзаконного акта нормам
закону слід застосовувати норми закону, оскільки він має вищу
юридичну силу.Таким чином, затверджуючи "Правила розміщення зовнішньої реклами в м. Миколаїв" виконком міськради мав зважати на вимоги закону України "Про рекламу" і застосувати його норми в частині, в якій "Типові правила розміщення зовнішньої реклами" йому суперечать.
У звязку з вищевикладеним прошу
Узгодити п. 18.12 "Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Миколаїв" із вимогами п.3 ст. 16 закону України "Про рекламу" в частині заборони розміщення рекламних засобів на пішохідних доріжках та алеях.
-
Комментарий к документу:
Виконання бюджету на 2012 рік
Комментарий к документу: ЗАЯВЛЕННЫЕ ПРОБЛЕМЫ
Дата публикации: 16 January 2013
Згідно повідомлення на сайті міськради, розміщенного за адресою http://www.gorsovet.mk.ua/news.ua?id=1703 :
"У 2012 році органи місцевого самоврядування не змогли виконати частину бюджетних фінансових зобов'язань. Більше 30 млн. грн. зависли в органах державної казначейської служби."
З чого можна дійти висновку, що по відношенню до Миколаївської області Кабміном та/або Держказначейством не виконано Закон України "Про державний бюджет України на 2012 рік"
У зв'язку з цим та керуючись ст. 3, 14 закона України "Про доступ до публічної інформації" прошу повідомити
1. Що означає слово "зависли" у фразі "зависли в органах державної казначейської служби"
2. Яких заходів миколаївська міськрада вживає задля отримання коштів, які "зависли в органах державної казначейської служби".
3. Чи зверталась миколаїівська міськрада до суду з позовом проти Кабміну та/або Держказначейства у зв'язку із затриманням коштів.
4. Якщо не зверталась, чому. -
Комментарий к документу:
Стан зупинки вул. Дзержинського (3-я Слобідська)-3
Комментарий к документу: ЗАЯВЛЕННЫЕ ПРОБЛЕМЫ
Дата публикации: 16 January 2013
У продовження звернення 1606
http://www.nikgor.mk.ua/ru/office/1606/stan-zupinki-vul-dzerzhins_kogo-3-ya-slobids_ka-2.html
Пан Гайдаржи, не намагайтеся відбутися відписками.
У попередньому зверненні я зокрема прохав:
1. Повідомити на якій підставі колодязь зливової каналізації було не відремонтовано, а ЗААСФАЛЬТОВАНО
2. Повідомити ким та за чиїм рішенням колодязь зливової каналізації було не відремонтовано, а ЗААСФАЛЬТОВАНО
3. Оприлюднити електронну копію такого рішення
На підставі закона України "Про звернення громадян" прошу
1. Притягти до відповідальності осіб, які знищили колодязь зливової каналізації на зупинці вул. Дзержинського
Усі ці пункти було проігноровано, відповідь не надана.
Нагадую, що порушення права на інформацію є адміністративним правопорушенням згідно ст. 212-3 КУпАП
Наголошую, що порушення державних стандартів у сфері благоустрою населенних пунктів є адміністративним правопорушенням згідно ст. 152 КУпАП України.
Решітку колодязя зливової каналізації КП «ЕЛУ автодоріг» не відновило, а знищило асфальтуванням, через що дощоприймальний колодязь припинив функціонувати. А відтак відбулося зухвале порушення державних норм і стандартів у сфері благоустрою.
Отже, керуючись ст. 3, 14 закона України "Про доступ до публічної інформації", тепер я ВИМАГАЮ
1. Повідомити на якій підставі решітку колодязя зливової каналізації було не відремонтовано, а ЗААСФАЛЬТОВАНО
2. Повідомити ким та за чиїм рішенням решітку колодязя зливової каналізації було не відремонтовано, а ЗААСФАЛЬТОВАНО
3. Оприлюднити електронну копію такого рішення/доручення
Керуючись ст.1, 19 закона України "Про зверненення громадян" прошу
Притягти до відповідальності посадових осіб, рішенням та діями яких решітку колодязя зливової каналізації на зупинці вул. Дзержинського було знищено шляхом асфальтування. -
Комментарий к документу:
Люк як дзеркало суцільного безладу
Комментарий к документу: ЗАЯВЛЕННЫЕ ПРОБЛЕМЫ
Дата публикации: 04 January 2013
27.12.12 на вул. Крилова на тротуарі зупинки "Бутоми" в напрямку Намива (непарна сторона вулиці) я побачив відсутність люка оглядового колодязя.
Я одразу ж зателефонував диспетчеру Водоканалу з водопостачання та залишив заявку.
Наступного дня 28.12.12 ввечері люк не з'явився.
Я знов зателефонував диспетчеру Водоканалу. Виявилось, що вони начебто виїжджали на місце, але не знайшли колодязь. Я знов надав їм орієнтири.
29.12.12 я втретє зателефонував диспетчеру Водоканалу й вона мені повідомила, що цей колодязь не належить до мереж водопостачання, але може бути каналізаційним, а це інший підрозділ.
Тоді я зв'язався зі службою оперативного реагування за номером 15-88 й залишив заявку.
Люк не з'явився до 02.01.13, свята, гаразд.
Того ж дня 02.01.13 я знов зателефонував на лінію оперативного реагування 15-88 з повідомленням про відкритий колодязь.
Паралельно дзвонив на Водоканал у відділ каналізації. Там, дізнавшись що колодязь на тротуарі, сказали що це не їх, бо їхні колодязі знаходяться на проїзній частині.
Дзвонив до Департаменту ЖКГ по номерах 47-29-28 , 47-71-88, 47-27-71, 47-16-61, 47-26-74, щоразу мене футболили на інший номер. Зрештою начальник відділу комунального господарства не змогла мені ничим допомогти, мовляв нема в них даних про балансоутримувача.
Пізніше того ж дня на 15-88 сказали, що колодязь дійсно не Водоканалу й вони будуть з'ясовувати балансоутримувача.
03.01.13 люка нема. Знову я телефоную на 15-88, на цей раз розмовляю з чоловіком, знову розповідаю йому про колодязь немов непередодні я взагалі ні з ким не спілкувався з цього приводу. Щойно з'являється нова людина усе починається спочатку. Якого біса тоді вони там сидять?
Інформацїї про балансоутримувача в них немає, що значить - попри мої повідомлення вони його не шукали.Згодом від того ж диспетчера 15-88 я дізнався, що це ТАКИ КОЛОДЯЗЬ ВОДОКАНАЛУ. Тобто мені у Водоканалі сбрехали.
Додатково я подзвонив у відділ комунального господарства і благоустрою Адміністрації заводського району (нач. Новохатська Н.І.) з повідомленням про відсутність люку, аби з їхньою допомогою пришвидшити реагування Водоканалу.
Добре, знайшовся власник. Настало 04.01.13, але колодязь відкритий.
Згідно "Правил благоустрою в м. Миколаїв"
7.20. Відповідальність за стан зливової каналізації, оглядових і дощоприймальних колодязів, своєчасний ремонт і наявність прийомних ґрат, люків і водостоків (за винятком відомчих) покладається на комунальне підприємство, що експлуатує зазначені об’єкти.
12. Відповідно до ст. 42 Закону України “Про благоустрій населених пунктів” порушенням цих Правил вважається:
12.34. Відсутність на підземних комунікаціях кришок люків колодязів і теплових камер.
12.36. Незадовільне забезпечення технічної справності:
б) колодязів водопровідних, каналізаційних, зв’язку і їм подібних, дощоприймачів, дренажів, колекторів дощової каналізації, теплових камер
Отже відсутність люку на колодязі є порушенням цих правил, за що передбачена адміністративна відповідальність.
Водоканал це злісні порушники правил благоустрою, чекати на їхню добру волю можна вічність. Тому я зателефонував у відділ комунального господарства і благоустрою Адміністрації заводського району аби попросити їх скласти акт про порушення правил благоустрою.
Потрапив на старшого спеціаліста (чоловік) і ЗНОВУ мав розповідати йому усі подробиці наче не надавав їх Новохатській 03.01
Але коли я попросив його скласти акт порушення правил благоустрою він кинув слухавку та припинив відповідати на дзвінки.
Через півгодини я додзвонився й попросив скласти акт у вівторок 08.01 у разі якщо люк не з'явиться запропонувавши особисто підписати акт в якості свідка. Він почав комизитися, наводити безглузді відмагання чому він не може скласти акт, повна маячня і несинітниці, й знову кинув слухавку.
На наступний дзвінок відповіла Новохатська й сценарій розмови відтворився. Зрештою вона невдоволено але ствердно сказала, що у вівторок 08.01 складатимемо акт. Отже я вважаю це обіцянкою, яка зобов'язує.
Коротше кажучи, посадові особи відділу комунального господарства Адміністрації заводського району НЕ КВАПЛЯТЬСЯ виконувати своії посадові обов'язки з забезпечення додержання правил благоустрою фізичними та юридичними особами. Намагаються уникнути необхідности виконання своїх обов'язків.
НЕ ТРЕБА НІЧОГО ШУКАТИ, Я НАДАВ ЇМ ВИЧЕРПНУ ІНФОРМАЦІЮ, ЗАЛИШИЛОСЯ ВИКОНАТИ СВІЙ ОБОВ'ЯЗОК
ЯК МОЖНА ВИРІШУВАТИ ПРОБЛЕМИ МІСТА ЗА ТАКИХ ОРГАНІЗАЦІЇ, КООРДИНАЦІЇ ТА СУБОРДИНАЦІЇ?
ЗАРАДИТИ МОЖУТЬ ЛИШЕ РЕПРЕСІЇ ЩОДО ВІДПОВІДАЛЬНИХ ПОСАДОВИХ ОСІБ
Тим часом з'явився так би мовити ЛЮК, бетонна брила що видається на десяток сантиметрів над тротуаром. Яким стандартам ця потворність відповідає я не знаю. Напевно стандартам Конґо та Папуа Нової-Ґвінеї. І це на зупинці, де люди виходять з громадського транспорту ПРЯМО на цю перешкоду.
До того ж згідно ДСТУ Б В.2.5-262005 "Люки оглядових колодязів і дощоприймачі зливостічних колодязів. Технічні умови"
5. Кришки люків, ремонтні вставки і решітки дощоприймачів повинні вільно входити у відповідні їм корпуси. Зазор між ними за периметром не повинен перевищувати 3 мм на сторону.
7. Кришки люків, ремонтні вставки і решітки дощоприймачів повинні щільно прилягати до відповідних опорних поверхонь їх корпусів. Допуск площинності їх опорних поверхонь не повинен перевищувати 2 мм.
5.3 Вимоги до сировини, матеріалів, покупних виробівКорпуси, кришки, ремонтні вставки люків, корпуси і решітки дощоприймачів виготовляють із сірого чавуна марки не нижче СЧ20 за ГОСТ 1412. Допускається заміна марки чавуна, яка забезпечує номінальне навантаження. Крім того, допускається корпуси люків типів ЛМ(А15), М(А15) і дощоприймачів типу Д(А15) виготовляти з полімерних матеріалів і чавуну в сполученні з бетоном. Внутрішні запірні пристрої люків виготовляють зі сталі марки не нижче СтЗ за ГОСТ 380 з антикорозійним покриттям.
Крім цього має бути можливість ходити по люках колодязів, тобто потворність і порнографія яку ми бачимо на світлинах то взагалі не люк, а казна що.
ОТЖЕ
1. Вимагаю видати Водоканалу припис на усунення порушення вимог правил благоустрою щодо стану оглядових колодязів і зобов'язати накрити колодязь СПРАВЖНІМ чавунним люком згідно ДСТУ Б В.2.5-262005.
2. Також від Департаменту ЖКГ вимагаю пояснень, чому потрібен майже тиждень на з'ясування особи балансоутримувача колодязя.
Чи Департамент ЖКГ не має схеми їх розташування у місті незалежно від підпорядкованості з зазначенням даних про власників?
Якщо не має, з якоії причини?
Якщо має, чому ця інформація з'ясовувується у ручному режимі явочним порядком?
3. Якщо Департамент ЖКГ не має зазначеної схеми, вимагаю зобов'язати УСІ підприємства-балансоутримувачі колодязів надати Департаменту схему/перелік місць іхнього розташування, аби його спеціалісти склали зведену схему/перелік і могли ОПЕРАТИВНО реагувати на повідомлення громадян про їхній незадовільний стан