Микола Іванович Кухмай 62 года
 • Графік прийому: будинок культури «Металург», приміщення опорного пункту громадського формування «Каскад», 1-й і 3-й вівторок 17.00-19.00

  Кухмай Микола Іванович народився б листопада 1961 року в селі Семирічка Вінницької області в родині військовослужбовця.

  У 1988 р. після навчання в Дніпропетровськом інженерно-будівельному інституті на факультеті промислово-цивільне будівництво одержав кваліфікацію інженера-будівельника. У складі студентського будівельного загону будував житло для переселенців з Чорнобильської зони. Після закінчення інституту працював у МСУ-139 майстром, потім виконавцем робіт, У 1995 році зборами акціонерів був обраний головою правління ЗАТ МСУ-139. Там же працює й зараз.

  За сумлінну працю був неодноразово нагороджений відзнаками керівництва міста та області: "Кращий муніципальний робітник міста" у 2003 році, "Людина року" у номінації "Будівництво" у 2004 році, у 2006 році він дістав перемоги в номінації "Ім'я у меценатстві" рейтингу "Прізвища року-2006". У 2005 році Кухмай М.І. був удостоєний звання "Заслужений будівельник", а підприємство, що він очолює визнано лідером будівництва та архітектури у Всеукраїнському рейтингу Міністерства та профільного Комітету Верховної Ради, а у 2007 році Федерація профспілки України нагородило Кухмая М.І. Почесним знаком "За розвиток соціального партнерства". У тому ж році Українське народне посольство нагородило його орденом Святого Миколи Чудотворця 1 ступеня.

  Микола Іванович був обраний депутатом міської ради 24 скликання, де плідно працював чотири роки. Він одружений, ростить двох синів.

  Судимостей не має.