Главная Страница > Живая лента комментарев на сайте
Живая лента комментарев на сайте
Найдено записей: 8116
поиск по записям
-
Порушення права на інформацію міськвиконкомом (Андрієнку Ю.Г.)
26.02.13 в рамках громадського обговорення проекту плану зонування міста до управління містобудування та архітектури ММР я подав заяву № 15-526 з пропозиціями про внесення доповнень до плану зонування. Станом на сьогодні відповідь від Управлінням містобудування та архітектури ММР не надходила.
26.07.13 о 14:22, 4 місяці по тому як відповідь мала бути надана, я зателефонував за номером 37-02-71 до приймальні Управління аби довідатись про причини затримки з направленням відповіді. Посадова особа жіночої статі, що відповіла на мій дзвінок, повідомила, що відповідь була надана в квітні. Я сказав що не отримував відповіді поштою та попрохав надіслати її копію. Посадова особа, що відповіла на мій дзвінок, відмовилася надсилати копіію відповіді, наполягаючи, аби я забрав її власноруч. Мої пояснення про те, що ненадання відповіді є порушенням закону "Про звернення громадян", що закон вимагає саме направлення відповіді заявнику, були проігнорован, відмова була категоричною.
Я висловив недовіру, що відповідь будь-коли направлялася мені поштою, оскільки я знайомий з протиправною практикою органів місцевого самоврядування м. Миколаїв не надсилати заявникам готові відповіді, або надсилати їх із запізненням, що неодноразово траплялося на моїй практиці. У відповідь на це, посадова особа, що відповіла на дзвінок, піддала сумніву моє твердження про те, що відповіді я не отримував, що є верхом нахабства та зухвалості, крім того що є верхом безглуздя. Упродовж розмови вона дійшла до того, що піддала сумніву навіть автентичність моєї особи, попри те, що я назвав їй дату подання своєї заяви та її вхідний номер, що їх, як підказує здоровий глузд, зазвичай може знати лише сам заявник. Не знаю, чи є там визначник номеру, але я навіть телефонував з номеру, зазначеного в заяві.
Нарешті я попрохав цю посадову особу представитися, назвавши свої ПІБ, але вона, перебуваючи на службі в органі місцевого самоврядування, відповідаючи на дзвінок на службовий телефон, навідріз відмовилися це робити.
Згідно ЗУ "Про звернення громадян"
Стаття 19. Обов'язки органів державної влади, місцевого
самоврядування, підприємств, установ, організацій
незалежно від форм власності, об'єднань громадян,
засобів масової інформації, їх керівників та
інших посадових осіб щодо розгляду заяв чи скарг
Органи державної влади і місцевого самоврядування,
підприємства, установи, організації незалежно від форм власності,
об'єднання громадян, засоби масової інформації, їх керівники та
інші посадові особи в межах своїх повноважень зобов'язані:
письмово повідомляти громадянина про результати перевірки
заяви чи скарги і суть прийнятого рішення;
Згідно "Інструкції з діловодства у Миколаївській міській раді та її виконавчих органах"
276. Вихідні документи надсилаються адресатам з використанням засобів поштового зв’язку, електрозв’язку, а також доставляються кур’єрською, фельд’єгерською службою.
Оскільки письмово про результати розгляду моєї заяви та суть прийнятого рішення мене досі не повідомили та відмовили надіслати відповідь поштою, порушено вимоги закону "Про звернення громадян", "Інструкції з діловодства у Миколаївській міській раді та її виконавчих органах" та моє право на отримання письмової відповіді на звернення.
Згідно ЗУ "Про доступ до публічної інформації"
Стаття 6. Публічна інформація з обмеженим доступом
1. Інформацією з обмеженим доступом є:
1) конфіденційна інформація;
2) таємна інформація;
3) службова інформація.
ПІБ службовця, який відповідає на дзвінки громадян в органи місцевого самоврядування не є одним з перелічених видів інформації, а тому підлягає наданню за запитом, який згідно ч. 3 ст.19 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" може бути телефонним, як в моєму випадку.
Крім того, ч. 2 ст. 11 Закону "Про інформацію" в переліку конфіденційної інформації про особу не містить ПІБ особи, отже знов ця інформація не є конфіденційною.
Згідно ЗУ "Про засади запобігання та протидії корупції"
Стаття 16. Вимоги щодо прозорості інформації
1. Особам, зазначеним у пунктах 1-3 частини першої статті 4 цього Закону, забороняється:
1) відмовляти фізичним або юридичним особам в інформації, надання якої цим фізичним або юридичним особам передбачено законом;
Такими особами згідно п. 1 в) ч. 1 ст. 4 є державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування.
Згідно ЗУ "Про звернення громадян"
Стаття 4. Рішення, дії (бездіяльність), які можуть бути оскаржені
До рішень, дій (бездіяльності), які можуть бути оскаржені,
належать такі у сфері управлінської діяльності, внаслідок яких:
порушено права і законні інтереси чи свободи громадянина (групи громадян);
Відмова посадової особи жіночої статі, що відповіла на мій дзвінок, представитися обмежує моє право на оскарження її дій та бездіяльності, адже неможливо оскаржити дії та бездіяльність анонімної особи.
Згідно ЗУ "Про службу в органах місцевого самоврядування"
Стаття 4. Основні принципи служби в органах місцевого самоврядування
Служба в органах місцевого самоврядування здійснюється на
таких основних принципах:
служіння територіальній громаді;
верховенства права, демократизму і законності;
гласності;
пріоритету прав та свобод людини і громадянина;
Стаття 8. Основні обов'язки посадових осіб місцевого самоврядування
Основними обов'язками посадових осіб місцевого самоврядування є:
додержання Конституції і законів України, інших
нормативно-правових актів, актів органів місцевого самоврядування;
додержання прав та свобод людини і громадянина;
Жоден з цих засад та обов'язків не був дотриманий посадовою особою, що відповіла на мій телефонний дзвінок, в ході мого спілкування з нею.
Наполегливість посадової особи у порушенні законодавства навіть будучи повідомленою про цей факт, свідчить про свідоме та цинічне нехтування своїм службовим обов'язком та правами громадян.
Небажання цієї особи представлятися та низка порушень законодавства, що їх вона припустилася, дає підстави сумніватися, що я спілкувався саме зі службовою особою Управління містобудування та архітектури. Можливо у приймальні трапилася стороння особа, яка забрела туди та не маючи на те права відповіла на дзвінок, адресований не їй. Адже важко уявити, що особа, яка на законних підставах знаходиться в приміщенні приймальні Управління демонструватиме зневагу до закону та приховуватиме своє ім'я.
З огляду на викладене, прошу
1. Встановити посадову особу, що відповіла на мій дзвінок 26.07.13 о 14:22 на номер 37-02-71
2. Притягти до дисциплінарної відповідальності посадових осіб, відповідальних за ненадання відповіді на мою заяву № 15-526 від 26.02.13 до Управління містобудування та архітектури, за відмову направити відповідь в порядку, встановленому "Інструкцією з діловодства у Миколаївській міській раді та її виконавчих органах" та за відмову представитися на прохання громадянина, висловлені в телефонній розмові.
3. Зобов'язати Управління містобудування та архітектури в найкоротший термін направити на мою адресу письмову відповідь на заяву № 15-526 від 26.02.13 в порядку, встановленому "Інструкцією з діловодства у Миколаївській міській раді та її виконавчих органах".
4. Зобов'язати посадових осіб Миколаївської міськради та міськвиконкому, представлятися на прохання громадянина/громадянки, називаючи свої им'я, прізвище та по батькові
-
За що Ніконов отримує зарплатню? (Коренюгіну)
На Ваше електронне звернення щодо результатів роботи інспекції з благоустрою Миколаївської міської ради повідомляю наступне.
За період роботи інспекції з благоустрою Миколаївської міської ради (з квітня 2013 року) співробітниками інспекції відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення було складено 36 протоколів про адміністративні правопорушення, видано 114 приписів на добровільне усунення порушень. Всі протоколи про адміністративні правопорушення спрямовані на розгляд адміністративних комісій адміністрацій районів м. Миколаєва, згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.
Адміністративні протоколи, приписи реєструються в інспекції з благоустрою Миколаївської міської ради. Працівники інспекції з благоустрою в межах своїх повноважень контролюють виконання приписів про добровільне усунення порушень. На жаль, адміністративні комісії районних адміністрацій Миколаївської міської ради не зобов’язані повідомляти інспекцію з благоустрою Миколаївської міської ради про результати розгляду адміністративних проваджень.
Всі співробітники інспекції з благоустрою Миколаївської міської ради приймалися на роботу відповідно до діючого трудового законодавства.
З приводу викладеного Вами випадку відмови в прийнятті поданої Вами заяви заступником начальника інспекції з благоустрою Миколаївської міської ради Онищенком Г.К. повідомляю, що з ним проведена профілактична бесіда, а працівникам інспекції ще раз роз’яснені положення Закону України «Про звернення громадян».
-
Маршрут- ж/д вокзал Пассажрский - промзона
с ул. Херсонское шоссе в сторону завода заря тоже хотелось бы доехать как то......у всех маршруток один маршрут - так поставьте один номер!!!!!!!!! -
Транспорт
Добрый день. Все маршрутки нашего города ходят так сказать по одним и тем же направлениям. Все маршрутки города, едущие из центра по Херсонскому шоссе поворачивают по космонавтов в сторону кладбища, а в сторону октябрьского проспекта ничего не едет, что лишает нас возможности хоть как то без пересадок доехать до жд вокзала, до работы (например заря) до детских садиков и так далее, ехать приходится с пересадками. Нельзя ли хоть один маршрут завернуть направо? Спасибо. -
Ремонт кровли
Здравствуйте! Помогите разрешить проблему с ремонтом кровли. Я живу по адресу : ул. Николаевская 11 кв.29. Неоднократно обращались в ЖЭК № 15 с 2004 по 2011год. Были даны письменные ответы о том, что текущий ремонт будет произведён в определённые сроки. Но воз и поныне там. В дождливую погоду в квартире, тоже дождит и из отверстия крепления светильников к потолку течет вода. Боимся короткого замыкания, сидим без света, с тазиками. Сейчас по нашему адресу идут ремонтные работы в 7 и 8 подьездах.Мы живем во 2 подъезде. У нас ремонт не предусмотрен. Надоело блуждать в темноте с фонариками. Я являюсь ветераном Великой Отечественной войны. Надеюсь на Вашу помощь. -
козырёк в подъезд
нашему правительству давно уже плевать на взрослых людей, как в прочем и на пенсионеров!видимо своих детей у вас нет, потому что когда они есть- беспокоятся в первую очередь о них!!!! -
Музыка до 3 ночи
Добрый день! Расскажите, пожалуйста, куда обращаться по поводу громкой музыки до 3 ночи в пивном ларьке у ДК Строителей? Вчера были неоднократные звонки на 102 начиная с 23-20, но приезда наряда милиции так и не произошло. Данный вопрос уже поднимался на этом сайте, но музыка слышна даже за закрытыми окнами. Расскажите, кому писать официальную жалобу на данное заведение. -
Дворовое и подъездное освещение
Розглянувши Ваше звернення повідомляю наступне.
Житловий будинок № 45 по вул. Нікольській знаходиться на балансі та обслуговуванні житлово-експлуатаційного підприємства ТОВ «ЖЕК «Забота».
Проблема, яку Ви підняли у своєму зверненні, має свої суб’єктивні та об’єктивні корені. Протягом багатьох років житлово-експлуатаційні підприємства розраховувалися з ПАТ «Миколаївобленерго» за так звану комунальну електрику за номінальним навантаженням. Багатоповерхові будинки обладнані лічильниками обліку електричної енергії місць загального користування. У старому житловому фонді, так званих «жилкопах», такі лічильники іноді встановлювали мешканці самостійно, так як це дозволяло економити кошти квартплати.
На сьогодні ПАТ «Миколаївобленерго» виконує програму з влаштуванням приладу обліку електричної енергії на окремих стендах та з виносом їх з житлових приміщень. При цьому підприємство змінює схему електропостачання будинку в цілому. Місця загального користування, які не були оснащенні лічильниками без попередження власника житлового фонду (Миколаївської міської ради), відключаються від електропостачання. Для поновлення освітлення місць загального користування, у тому числі і дворів, необхідно виготовити проект підключення освітлювальних приборів відповідно до технічних умов постачальника електроенергії, придбати лічильники та поновити ліхтарі. Всі ці операції в середньому коштують близька 1500 грн. на один будинок. Житлово-експлуатаційні підприємства з коштів оплати населення послуг на обслуговування будинку не мають можливості провести такі роботи, так як вони не відносяться до робіт з утримання або поточного ремонту будинку. Житлово-експлуатаційне підприємство ТОВ «ЖЕК «Забота» має більше 50 таких будинків. Загалом по місту близька 1000 будинків комунальної власності територіальної громади м. Миколаєва.
Для запобігання погіршення криміногенної ситуації та поновлення обсягу житлово-комунальних послуг з освітлення місць загального користування, у тому числі і дворів, органи місцевого самоврядування звернулися до керівництва ПАТ «Миколаївобленерго» з проханням влаштування лічильників комунального енергопостачання за власні кошти в рамках інвестиційного проекту.
За результатами розгляду та надання інформації з боку ПАТ «Миколаївобленерго» буде прийнято остаточно рішення з даного питання.
-
Примите меры!!!
Уважаемые работники ЖЭКа-6 примите меры и оградите нас от машин, которые заезжают на пешеходный тротуар нашего двора, от машин ни днем ни ночью покоя нет, особенно от ночной сигнализации. -
Недочеты в работе городского электротранспорта
Ну, это я сам решу писать мне или нет. У каждого свое мнение. Я выражаю свое. -
козырёк в подъезд
да вы просто используете этот аргумент, чтобы надавить на жалость чиновников, а потом в случае отказа иметь возможность сказать "вот видите, им даже на детей плевать", это манипуляции
если это ваш единственный аргумент, это очень прискорбно, лучше изучайте законодательство и оперируйте им в качестве аргумента, потому что закон защищает в равной степени и взрослых и детей, где хорошо взрослому там хорошо и ребёнку, обязанность чиновника исполнять закон не зависит от степени его сентиментальности и погодных условий, давление на жалость переводит всё взаимодействие с чиновниками в личностную плоскость, на благодатной почве которой процветает коррупция, потому если закон он один для всех, то личные симпатии уже сугубо индивидуальны
-
Николаев -город для собак?
На "Колосе" собаки ночуют на прилавках с которых утром Муза покупает творожок ( с глистами), и многие другие тоже.Наступят холода и это не за горами - милые щеночки подрастут (и кушать им будет нечего, ну не знают они номер мобильного Музы) выйдут они хищники на городские улицы и мы с вами станем их добычей... -
козырёк в подъезд
А кто в нашем мире страдает первым?! конечно дети, которые ещё не понимают где они растут! -
козырёк в подъезд
и опять спекуляции детьми, какой кошмар
-
козырёк в подъезд
Здравствуйте уважаемое руководство!!!! ждём-ждём, а ремонт никто не производит!!!! к счастью нашего дома у первых трёх подъездов на улице Колодезная 37 козырки были отремонтированы перед выборами, а вот 4 подъезд не успели, но к нашему несчастью, жителям 4-ого подъезда, никто к нам после выборов так и не приехал!!!! Подъезд в ужасном состоянии, требует ремонта! Чем наши дети хуже других, почему они должны дышать сыростью, чем они заслужили себе Аллергии, Астму!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Пожалуйста, помоги с решением этого вопроса! как обычно ЖЕК реагирует очень медленно! -
Паркування на тротуарах-2
Моє звернення № 2243 стосувалося розгляду можливості та доцільності створення Миколаївською міськрадою штату інспекторів додержання правил паркування, парку евакуаторів та штрафмайданчику для утримання транспортних засобів порушників, або застосування до транспортних засобів порушників такого заходу як блокування колес.
Згідно ЗУ " Про звернення громадян"
Стаття 19. Обов'язки органів державної влади, місцевого
самоврядування, підприємств, установ, організацій
незалежно від форм власності, об'єднань громадян,
засобів масової інформації, їх керівників та
інших посадових осіб щодо розгляду заяв чи скарг
Органи державної влади і місцевого самоврядування,
підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, об'єднання громадян, засоби масової інформації, їх керівники та інші посадові особи в межах своїх повноважень зобов'язані:
не допускати безпідставної передачі розгляду заяв чи скарг
іншим органам;
Оскільки прийняття рішення за моєю пропозицією не входить до повноважень ані Інспекції з благоустрою ММР, ані ВДАІ ММУ УМВС України в Миколаївській області, направлення мого звернення цим органам є безпідставною передачею розгляду заяви, а відтак порушенням вимог закону "Про звернення громадян".
У футбол грають на футбольному полі, а не у кабінетах органів місцевого самоврядування.
Тому вимагаю
1. Розглянути заявлену пропозицію в межах компетенції із залученням фахівців компетентних структурних підрозділів виконкому міськради, членів профільних комісій міськради.
2. Письмово повідомити про рішення, прийняті за результатами такого розгляду.
-
Паркування на тротуарах
Шановний Олександре, Ваше електронне звернення направлено для розгляду та вжиття відповідних заходів реагування до ВДАІ ММУ УМВС України в Миколаївській області та інспекції з благоустрою департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради. -
Парковка одного идиота на намыве!
Ваше електронне звернення щодо систематичного порушення водіями транспортних засобів правил паркування направлено для розгляду та вжиття відповідних заходів реагування до ВДАІ ММУ УМВС України в Миколаївській області. -
Коренюгин когда вы заставите ваших подчиненных работать!
На нараді в управлінні транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради керівникам підприємств-перевізників надано доручення щодо проведення семінарів з водіями міських автобусних маршрутів стосовно недопущення порушення водіями транспортних засобів пункту 9.5 ПДР та дотримання водіями режиму «тиші».
Разом з цим працівниками управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради з 17.07.2013 по 20.07.2013 проведено виїзні перевірки щодо дотримання водіями міського автобусного маршруту № 31 режиму «тиші» на кінцевій зупинці у мкр. Намив.
У ході перевірок, фактів порушення водіями вищевказаного режиму на кінцевій зупинці не виявлено.
У подальшому при виявленні фактів порушень в роботі міського пасажирського транспорту виконавчий комітет Миколаївської міської ради рекомендує авторам статей звертатись до управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради із зазначенням державного номеру автобуса та зазначенням дати порушення за тел. 37-37-58 або на тел. «гарячої лінії»: 067-512-75-44 для оперативного реагування.
-
Начальнику транспортного отдела 6 раз!!!!!!!!!!!
На нараді в управлінні транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради керівникам підприємств-перевізників надано доручення щодо проведення семінарів з водіями міських автобусних маршрутів стосовно недопущення порушення водіями транспортних засобів пункту 9.5 ПДР та дотримання водіями режиму «тиші».
Разом з цим працівниками управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради з 17.07.2013 по 20.07.2013 проведено виїзні перевірки щодо дотримання водіями міського автобусного маршруту № 31 режиму «тиші» на кінцевій зупинці у мкр. Намив.
У ході перевірок, фактів порушення водіями вищевказаного режиму на кінцевій зупинці не виявлено.
У подальшому при виявленні фактів порушень в роботі міського пасажирського транспорту виконавчий комітет Миколаївської міської ради рекомендує авторам статей звертатись до управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради із зазначенням державного номеру автобуса та зазначенням дати порушення за тел. 37-37-58 або на тел. «гарячої лінії»: 067-512-75-44 для оперативного реагування.